Krása a módaVlasy

Vlčí střih vlasů: inspirace pro každého pro rok 2024

Vlčí střih vlasů: inspirace pro každého pro rok 2024

Pokud sledujete nejnovější módní trendy v oblasti kadeřnictví, pak vám jistě nemohl ujít tzv. wolfcut (v překladu vlčí střih). Výhodou tohoto účesu je, že je vhodný pro všechny možné délky a typy vlasů.

  • Wolfcut v klasickém vzhledu
  • Střední délka střihu wolfcut
  • Wolfcut pro dlouhé vlasy
  • Wolfcut pro krátké vlasy
  • Wolfcut pro kudrnaté vlasy

Co je vlčí střih?

Střih wolfcut je kombinací dvou stříhů, a to mulletu a shag střihu. Wolfcut je tedy střih vlasů ve velkém množství délek, čímž jsou tvořeny vrstvy, a je doplněn o ofinu.

Wolfcut v klasickém vzhledu

Nejtypičtější vlčí účes sahá v délce po ramena. Je velmi vrstvený a s ofinou, která nemusí být jen v klasickém vzhledu. Zdánlivě připomíná tento účet také prostříhaný bob.

Střední délka střihu wolfcut

Pokud chcete toužíte zachovat střední délku vlasů zhruba po lopatky, nemusíte se svých délek vzdát. Vaše vlasy jen prostříhejte ve více délkách, aby na sebe pěkně navazovaly.

Wolfcut pro dlouhé vlasy

Pokud máte dlouhé vlasy, jistě víte, jak je těžké jim zachovat objem po foukané po celý den. S tímto vám může pomoci střih wolfcut, kdy kratší vlasy v oblasti kolem obličeje vytvoří neuvěřitelný objem a současně si zachováte svou délku vlasů.

Wolfcut pro krátké vlasy

Tento střih je možné nosit také ve velmi krátké verzi, zhruba po uši. Střih v tomto případě vychází více z účesu mullet, ale současně je zachována délka vlasů v přední části kolem obličeje.

Wolfcut pro kudrnaté vlasy

Střih pro kudrnaté vlasy může být velmi komplikovaný, protože je potřeba vlasy různě prostříhat, abyste neměla příliš velký objem. Právě pro kudrnaté vlasy je tento střih velmi vhodný. No posuďte sami!