Krása a módaVlasy

Vlasy po ramena účesy: 3 trendy styly pro rok 2024

Vlasy po ramena účesy: 3 trendy styly pro rok 2024

Chystáte se ven a chcete zazářit v krásném účesu pro středně dlouhé vlasy? Vypsali jsme pro vás nejpopulárnější účesy pro rok 2024, ve kterých nejen zazáříte, ale i půjdete s dnešními trendy.

Nejznámější trendy účesy

  • Boční culík
  • Účes s objemem
  • Elegantní drdol
  • Rovné vlasy
  • Plážové vlny

Boční culík

Boční culík je elegantní a zároveň snadný účes. Pro dodání textury a objemu, vlasy lehce zvlňte kulmou nebo žehličkou na vlasy. Začněte sbírat vlasy směrem ke straně, kde chcete mít culík. Držte vlasy v ruce ve výšce, kde si přejete culík umístit. Upevněte vlasy gumičkou ve výšce ruky. Můžete zvolit volnější a uvolněný culík nebo pevnější a uhlazený. Abyste dodali účesu na eleganci, přidejte dekorační sponky, květiny nebo jiné ozdoby.

Rovné vlasy

Vlasy si umyjte a použijte kondicionér pro hladkost. Použijte termální ochranný produkt, abyste minimalizovali poškození vlasů tepelnými nástroji. Osušte vlasy fénem na nízké nebo střední teplotě. Použijte keramickou nebo titanovou žehličku na vlasy. Rozdělte vlasy na menší prameny, začínající od spodní části hlavy. Přejíždějte žehličkou po pramenech a po malých úsecích. Držte žehličku nad pramenem vlasů a klouzejte pomalu a rovnoměrně. Po rovnaní všech pramenů si zkontrolujte, zda jsou všechny vlasy pečlivě rovné.

Elegantní drdol

Začněte s vlasy, které nejsou úplně čisté. Čisté vlasy mají tendenci klouzat. Rozdělte vlasy na dvě části podél linie od temene hlavy až dolů k zátylku. Upevněte dolní část vlasů gumou na vlasy, aby vám nebránila. Zbylé vlasy na horní části hlavy zatáhněte do pevného drdolu nebo uzlíku a upevněte ho pinetkami. To je vaše základní konstrukce pro drdol. Uvolněnou dolní část vlasů a vytvořte druhý drdol pod horním. Můžete nechat spodní drdol volnější nebo ho spletete pevněji, podle své preference. Přesvědčte se, že jsou oba drdoly pevně upevněné a nikde neklouzají.

Shrnutí

V článku jsme zmínili nejmodernější účesy pro středně dlouhé vlasy. Jestli si vyberete dobrou známou klasiku v podobě rovných vlasů nebo culík na boku, zaručujeme vaši neodolatelnost.