Horoskopy

Neorganizovaná znamení: Tato 3 znamení mají sklony k nepořádnosti

Neorganizovaná znamení: Tato 3 znamení mají sklony k nepořádnosti

Kdo by v životě neměl rád pořádek a organizaci? Věřte tomu nebo ne, někdo má raději spontánnější styl života a neregulované uspořádání věcí! A dokonce víme kdo. Zajímá vás, zda mezi neorganizovaná znamení zvěrokruhu nepatříte také vy? V tom případě pokračujte ve čtení tohoto článku. Na závěr vás také odměníme několika tipy, jak zavést pořádek a organizaci ve svém životě.

Spořádaný člověk vs neřízená střela

Jestliže chceme zjistit, která konkrétní znamení zvěrokruhu patří mezi neorganizovaná znamení, bude nám stačit chvilka přemýšlení nad tím, kdo se řadí mezi ta nejvášnivější. Proč? Protože vášeň jde ruku v ruce s rychlostí a také neřízenou střelou neschopnou organizace!

Lev (22. července – 23. srpna)

Lvi rádi přikazují, rozkazují a nakazují, avšak je pro ně poněkud složitější tzv. uklidit si na vlastním písečku, a proto se můžete zcela běžně setkat s tím, že vám sice Lev říká, jak si máte uspořádat svůj život, avšak ten jeho se mezitím topí někde uprostřed Tichého oceánu.

Beran (21. března – 20. dubna)

Jakmile se Beran na něco konkrétního zaměří, jde mu to skvěle a v tom je zároveň ten zádrhel. Pokud se totiž Beran nezaměří na organizaci a pořádek, dělá nevědomky naprostý opak a jeho život propukne v chaos.

Proto máme pro Berany radu: Staňte se organizovaným člověkem a garantujeme vám, že se na vás začnou spoléhat všichni lidé ve vašem okolí, protože vám to půjde skvěle!

Váhy (23. září – 23. října)

Ačkoliv ve svém životě Váhy usilují o harmonii a klid, mají také sklony k lenivosti a určité pasivitě, což může být příčinou nepořádku v jejich domovech a neorganizovaného života.

Tipy pro organizaci v životě

Jestliže toužíte po tom být více organizovaní, ukliďte si ze všeho nejdříve na svém pracovním stole. Rázem si všimnete toho, že máte najednou čistou a spořádanou mysl.

Co dalšího byste měli dělat?

  • veškeré nadcházející události a úkoly si pište na papír
  • pořiďte si svou nástěnku, na kterou budete přidávat vše neodkladné a důležité
  • mějte přehled o svých financích a veďte si deník útrat