Další

Nejlepší sáčkové čaje ze supermarketu, které ocení nejen seniorky

Nejlepší sáčkové čaje ze supermarketu, které ocení nejen seniorky

Je všeobecně známo, že některé levnější čaje ze supermarketu vůbec nechutnají dobře a navíc jsou plné pesticidů. Pokud nechcete pít jen obarvenou vodu nebo škodit svému tělu, kupujte v supermarketech jen čaje, které vám doporučíme. Víme, jaké jsou nejlepší.

Čaje značky Teekanne

Pokud hledáte kvalitu za rozumnou cenu, sáhněte po čajích značky Teekanne. K dostání jsou čaje černé, zelené, bylinné i ovocné. Především ovocných čajů seženete od této značky nepřeberné množství, a to včetně netradičních příchutí. K dostání je například růžový grapefruit nebo čaj s příchutí karibského manga.

Speciální tip pro vás: Vyzkoušet můžete i Teekanne bio čaje z řady Organics.

Ahmad Tea

Mezi milovníky čaje je oblíbená i značka Ahmad Tea. I tato značka na trh dodává všechny typy čajů (čaje černé, zelené i ovocné). Doporučit můžeme čaj zelený nebo čaj bez kofeinu. Vyzkoušet můžete i čaje ovocné, které jsou v některých případech i kombinací několika druhů ovoce (například malina & broskev).

Lipton

Hledáte nějakou klasiku za nízkou cenu? Kupte si Čaj Lipton Yellow Label. Jedná se o černý aromatizovaný čaj. Pokud rádi pijete čaj s citronem, bude pro vás vhodnou volbou Lipton Tea Lemon. Tento kvalitní černý čaj s citronem je k dostání ve speciálních nylonových sáčcích ve tvaru pyramidy.

(Ne)výhody sáčkového čaje

Sáčkový čaj je praktický a příprava tohoto horkého nápoje je díky sáčku velmi jednoduchá. Sáčkový čaj je také dostání v každém supermarketu, nemusíte pro něj do specializovaných prodejen. Jeho cena je nízká.

Bohužel do sáčkových čajů se často používají složky podřadné kvality. Chuť sáčkových čajů je často jednotvárná a plytká. Ideální není ani louhování čajového sáčku v horké vodě (často obsahuje lepidlo nebo sponky).

Další sáčkové čaje ze supermarketu:

  • Pickwick
  • Dilmah
  • Loyd
  • Pigi čaj