Krása a módaVlasy

Vlasový trik z 60. let, který omladí každého! Zkusíte ho?

Vlasový trik z 60. let, který omladí každého! Zkusíte ho?

60. léta. Doba svobody, hudby, lásky a sexuální revoluce. Éra květinových dětí, éra hippie. Lidé, kteří ji na vlastní kůži zažili vzpomínají s láskou a nostalgií v srdci. A přestože v tehdejším Československu si mladí museli na výdobytky šedesátých let počkat o něco déle, nakonec přišla i sem. Hudba Beatles, barevné oblečení, krátké sukně a charakteristické účesy.

To všechno byla šedesátá léta. A zůstalo nám po nich mnohé. Vedle uvolněných společenských pravidel i tento vlasový trik. Bez ohledu na váš skutečný věk vsaďte na tento vlasový trik z 60. let, který omladí každého bez rozdílu. Navíc vás téměř nic nestojí!

Textilní čelenka

Textilní čelenky z pružného úpletu nosily především mezi šedesátými a osmdesátými lety minulého století. Své využití našly především ve sportu, ale na trhu byly i modely, které se skvěle hodily na elegantnější příležitosti. Daly se nosit k šatům a ženy je kombinovaly jak k rozpuštěným vlasům, tak i k vysokým natupírovaným drdolům.

Neotřelý módní doplněk!

Módní doplněk do vlasů? To přeci nosí jenom malé holky! Byla by chyba k trendům přistupovat podobně úzkoprse. Čelenky jsou totiž nejen krásné, ale mají především praktickou funkci. Primárně zamezují tomu, aby nám pot stékal při sportu nebo práci do očí. Jsou užitečné i na zkrocení takzvaných „baby“ vlásků. Čili malých krátkých vlásečků, které nám obvykle poletují kolem obličeje, a jež je tak obtížné efektivně zkrotit.

Vyzkoušejte tento vlasový trik z 60. let, který omladí i vás. Pořiďte si hezkou textilní čelenku, jaké provázely květinové děti v Americe a které milovaly obyvatelky Československa v sedmdesátých letech minulého století. Její design záleží přitom pouze na vás. Mohou být elegantní i trochu infantilně potištěné.