Krása a módaVlasy

Vhodné melíry pro léto 2023

Vhodné melíry pro léto 2023

Léto je konečně tu a k němu neodlučitelně patří zábava a smršť módních trendů. Když mluvíme o módních trendech, v tomto článků vám povíme, jaké melíry letošní léto budou ty nejlepší. Heslo: Zapomeňte na šílené barvy, tento rok letí hlavně přirozenost!

Zázvorově měděné melíry

Navzdory všeobecnému přesvědčení mohou být brunety dobrým výchozím bodem i pro ty, kteří chtějí přejít k sytějším odstínům, jako je červená nebo měděná. Pokud ještě nejste připraveni na úplný skok do intenzivního světlého odstínu, zvolte jemný posun se zázvorově měděnou. Základ tohoto vzhledu spočívá v teplém kakaovém základu, který je zvýrazněn měděnou barvou a díky melírům se rozlévá téměř do všech pramenů.

Nezapomínejte, že pokud se pro tyto melíry rozhodnete, je nutná specifická vlasová údržba. Proto si pořiďte šampon na barevném vlasy, díky kterému vaše lokny budou lesklé a zdravé.

Teplá medová blond

Rozlučte se s popelavou balayage, která byla obrovským trendem, a přivítejte melíry v teplé medové blond, které vás opticky zahřejí. A i když se někomu mohou zdát tyto melíry příliš žluté, opak je pravdou. Pro přirozenější vzhled nechte vaší kadeřnici, aby zanechala přirozený odstín kořínku a melíry aplikovala dimenzionálně, díky čemuž získáte velice trendy vzhled.

Zlatá bruneta

Tento trend, který je dokonalou kombinací hlubokých zemitých tónů a kalifornského chladu, představuje pro brunety snadný způsob, jak aktualizovat svou barvu s minimálními nároky na údržbu. Příliv neutrálních tónů, které se spojují do jemných barevných pramenů kolem obličeje jej nejen rozjasní, ale také budete působit velice letně. A kdo říká, že hnědé odstíny a melíry nejdou k sobě, ten se zatraceně plete!

Máslová blondýnka

Bez ohledu na roční období je blond barva vždy jedním z nejžhavějších vlasových trendů. Letošní letní verze je však především o rozměrech a máslově zlatých tónech. Představte si barvu mraženého másla. Díky přidání karamelových podtónů je výsledek všechno, jen ne jednorozměrný!

Díky takto sjednocené směsi může máslová blond bez námahy fungovat i na různých délkách a texturách vlasů. Stejně jako u každého odbarveného účesu je třeba vlasy po barvení pravidelně hydratovat kondicionéry a oleji, aby nedošlo k jejich vysušení a poškození.

Jemná měděná

Není měděná jako měděná! Letos se budeme setkávat s lehkými, teplými odstíny. Tlumené měděné barvy od jahodové blond až po zářivější broskvové byly k vidění prostě všude. A ještě nějakou dobu s námi zůstanou! Pokud se rozhodnete jít do tohoto trendu, pak raději volte semipermanentní barvu na vlasy, jelikož měděné tóny spoustu žen rychle omrzí.