Horoskopy

Věčně unavená znamení: 3 která by měla co nejvíc odpočívat

Věčně unavená znamení: 3 která by měla co nejvíc odpočívat

Když se řekne věčně unavená znamení, pak rozhodně nemáme namysli jen pouhé fyzické vyčerpání. Ve hře je i složitost jednotlivých osobností a jejich sklon k přepracování. Existují hned tři, která mají k velké únavě sklony.

Věčně unavená znamení

  • Beran
  • Lev
  • a Rak

Beran – 21. března až 20. dubna

Lidé narození ve znamení Berana jsou známí svou silnou pracovní morálkou a zálibou v manuální práci. Toto odhodlání jim často doslova vysaje veškerou energii, a to především kvůli jejich neúnavnému nasazení při plnění různých úkolů. Problém však spočívá i v jejich neschopnosti se odreagovat. I po náročném pracovním týdnu mají totiž Berani tendenci věnovat víkendy třeba domácím pracím nebo zahradničení a ochotně pomáhají i komukoli v nouzi.

Jejich neschopnost říci „ne“ se bohužel podepisuje na jejich blahu a trpí tím celá rodina. Neustálá snaha o produktivitu jim pak ponechává málo času na společné zážitky nebo rodinné výlety, takže jsou věčně unavení a prakticky bez jakéhokoli volného času.

Lev – 23. července až 22. srpna

Lvi, které často najdete ve vedoucích funkcích, se také potýkají s věčným nedostatkem volného času. Jejich život se točí kolem práce a soukromí je luxus, který si dopřávají jen zřídka. Obvykle se vracejí domů vyčerpaní a padají do postele, aby druhý den vstali a celý cyklus zase zopakovali – nic jiného neznají. Jejich domovy se tak stávají pouhými místy odpočinku.

Neustálé požadavky jejich profesního života u nich také vedou k chronickému stresu, který negativně ovlivňuje jejich celkovou pohodu i zdraví.

Rak – 22. června až 22. července

Raci jsou náchylní ke vzniku chronického únavového syndromu. Tento stav se postupně vkrádá do jejich životů a zpočátku ho odmítají jako pouhou únavu z namáhavé práce. Bohužel tito lidé často nerozpoznají blížící se hrozbu nemoci a přičítají své vyčerpání jen a pouze náročnosti své profese.

Jednoho dne se však může stát, že takový člověk jednoduše nebude schopen vstát z postele. Pro Raky je to výzva ke změně, která jim říká, aby upřednostnili péči o sebe a našli rovnováhu mezi prací a osobní pohodou. Pokud to neudělají, mohou ohrozit své zdraví.