Horoskopy

Rodinné vztahy podle znamení: 12 různých charakteristik

Rodinné vztahy podle znamení: 12 různých charakteristik

Zajímá vás, zda je vaše znamení rodinný typ? Sepsali jsme pro vás 12 rodinných charakteristik ke každému znamení.

Oheň – Beran, Lev a Střelec

  • Beran – jsou si vědomi hodnot rodiny, ve všem podporují své děti a vždy stojí při sobě. Často se za potomky perou zuby nehty i tam, kde by nemuseli. Platí pro ně: přátelé přicházejí a odcházejí, ale rodina je tu navždy.
  • Lev – energické znamení, které předává svoji energii do rodiny, za své drahé se budou bít klidně do posledního dechu. Navíc jsou velkými kronikáři rodinného života.   
  • Střelec – miluje zábavu, dobrodružství a rád vymýšlí rodinné aktivity. Snaží se rodinu vždy propojit, a to hlavně zábavnou formou.

Vzduch – Blíženci, Váhy a Vodnář

Blíženci jsou spíše kamarádští a stejný postoj mají vůči rodině. Což je na jednu stranu výhoda, ale na druhou se může zdát, že rodina je pro něj spíše vedlejší. Váhy netouží po konfliktech a vše se snaží vyřešit v klidu a kompromisem. Takže v rodině jsou tím hlavním stmelovačem, který je drží pohromadě. Vodnáři neradi reagují na písknutí. Potřebují svobodu, a proto se od rodiny drží dál. Postačí pár návštěv a rodinných akcí a máte splněno.

Voda – Rak, Štír a Ryby

  • Rak – potřebuje mít vše pod kontrolou, to znamená, že musí vědět co a kde každý dělá. Z toho vychází, že Raci svoji rodinu opravdu milují a pomůžou jí v jakékoliv situaci. Rak je celkově znamení zvěrokruhu, které se nejvíce zaměřuje na rodinné vztahy.
  • Štír – mají problém projevovat lásku velkými gesty, ale přesto jim záleží na rodině, i když je zde potřeba vyvinout specifický jazyk lásky.
  • Ryby – dokážou se vcítit do každého člena rodiny. Sotva se dokážou na ně zlobit, což může být ze strany rodiny lehce zneužíváno.

Země – Býk, Panna a Kozoroh

Býci jsou trpěliví a poskytují rodině všechen čas. Vynaloží velké úsilí, aby ji ochránili. Panny jsou velmi organizované, a tak potřebují v rodině jistý řád. Když se něco odchýlí, rychle je to rozhodí. Kozorozi se o všechny členy rodiny rádi postarají. Mají silnou vazbu na rodinné zvyky.