Horoskopy

Nezdvořilá znamení zvěrokruhu: 3, která si neumí dát pozor na pusu

Nezdvořilá znamení zvěrokruhu: 3, která si neumí dát pozor na pusu

Jedinečný temperament, který byl podle postavení hvězd propůjčen hned třem znamením, jim ne vždy slouží ku prospěchu. Díky tomu nebývají nezdvořilá znamení mezi lidmi právě oblíbená – pro netaktní slova nebo odsuzující komentáře totiž nikdy nejdou daleko.

3 nezdvořilá znamení

  • Beran
  • Lev
  • Štír

Beran – 21. března až 19. dubna

Berani, kteří se narodili s příchodem jara, nesou ve své osobnosti energický zápal tohoto ročního období. Tento zvýšený temperament však může překypět, a když se tak stane, tak tito lidé prakticky okamžitě vybuchnou. V zápalu hádky často pronášejí slova, která nemyslí vážně, a později svých impulzivních výlevů litují.

Ale bohužel velmi netaktní a nezdvořilí dokážou být i během běžných rozhovorů. Naštěstí však v sobě nesou i vrozenou schopnost přemýšlet a napravovat svá slova. Jen ji někdy uvnitř sebe musí trochu těžce hledat.

Lev – 23. července až 22. srpna

Lvi, rození vůdci a králové zvěrokruhu, disponují vášnivostí a temperamentem, které se mohou snadno změnit ve frustraci, pokud věci nejdou podle jejich plánů. To je varování: neprovokujte Lva! V zápalu agrese rozpoutají Lvi příval sprostých slov a jejich sebevědomá povaha způsobuje, že jen zřídka přiznávají své chyby.

Neslušnost a nezdvořilost Lvů pramení z jejich intenzivní touhy po dokonalosti a kontrole. Ve chvílích frustrace bývají jejich slova ostrá a jejich pýcha jim brání uznat jakoukoli chybu. Neberte si tedy jejich slova příliš osobně – oni to tak totiž určitě nemysleli.

Štír – 24. října až 22. listopadu

Typického Štíra definují hluboké emoce a intenzivní pocity, což z něj činí nejvášnivější znamení celého zvěrokruhu. Uprostřed hádky se však Štíři neštítí použít ostrá slova, ovšem pozoruhodné je, že si rychle uvědomí svou chybu. Tato emocionální horská dráha ukazuje skutečnou upřímnost, kterou Štíři chovají ke svému okolí.

Takže i když mohou v zápalu boje použít nezdvořilé výrazy, obvykle se za ně později omluví. Stačí si na to jen chvíli počkat.