Horoskopy

Úzkostlivá znamení zvěrokruhu: tato 3 mají sklony k psychickým problémům

Úzkostlivá znamení zvěrokruhu: tato 3 mají sklony k psychickým problémům

Právě úzkost se v dnešním světě stala strašákem číslo jedna. Nikdo nechce prožívat depresi, smutek a samozřejmě ani úzkostné stavy, které jsou příčinou všech negativních pocitů. Pokud vás však zajímá, zda existují konkrétní znamení zvěrokruhu, která jsou úzkostlivá, bude vás zajímat následující článek.

Panna (23. srpna – 22. září)

Jak je o Pannách známo, jsou to rození perfekcionisté a chtějí mít vše okolo sebe v dokonalém pořádku. A jak se někdy může stát, občas se něco nezadaří, a proto právě Panny poté mohou mít sklony k úzkostlivým reakcím.

Pokud jste ve znamení Panny, myslete na své psychické zdraví a nesnažte se vždy o dokonalost. Obavy pouze rozproudí stres a následně přichází zbytečné úzkosti nebo deprese.

Blíženci (21. května – 20. června)

O Blížencích je všeobecně známý fakt, že jsou to velcí intelektuálové a s touto vlastností přichází také (někdy zbytečné) přemýšlení nad hromadou věcí, které se nedají změnit.

Bohužel plná hlava myšlenek vede často k úzkostem, a proto by se Blíženci měli naučit občas vypnout své tělo i mysl. Skvěle pomůže například sauna nebo masáž s aromaterapií. Pomocí pravidelné relaxace mohou Blíženci odplavit veškerý tok myšlenek a zbavit se všeho negativního.

Rak (21. června – 22. července)

Málokde byste našli tak citlivé bytosti jako právě Raky. Bohužel jsou také melancholičtí a rádi se ve svých myšlenkách vracejí na stará místa, kde přemýšlejí o negativních důsledcích všech svých předchozích životních rozhodnutí. A to vše samozřejmě vede k depresivním stavům a následným úzkostem.

Raci by měli vzít v potaz svůj smysl pro rodinu a soustředit se na přítomný okamžik se svými blízkými, protože minulost už se nedá změnit a je zbytečné lámat si hlavu nad něčím, co se již nedá změnit. Nechte proudit své emoce, avšak nenechte se jimi ovlivňovat v běžných činnostech a ve vaší současnosti, milí Raci…