Horoskopy

Sprostá znamení zvěrokruhu: TOP 3 podle horoskopu

Sprostá znamení zvěrokruhu: TOP 3 podle horoskopu

Náhlý nárůst emocí, křik, hádka. Znáte to? A používáte v podobné situaci sprostá slova? Možná ne. Některá znamení zvěrokruhu však patří mezi vášnivé typy lidí a sprostá slova jim někdy (nejčastěji omylem) vypadnou z úst. Kdo je tedy nejvášnivější podle hvězd a sprostým slovům se někdy nevyhne? Podívejte se společně s námi na TOP 3 sprostá znamení zvěrokruhu!

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani se rodí s příchodem jara a to s sebou přináší poněkud vyšší temperament, který jim byl přirozeně dán do vínku. Jejich energie a vášeň je viditelná na 100 metrů dopředu, a proto taky Berani často slýchávají, že v sobě mají okouzlující charisma.

Někdy však pohár vášně přeteče a Berani se naštvou. V hádce říkají často věci, které nechtějí a později svých slov samozřejmě litují. Temperament však nezměníte, milí Berani. Doporučujeme vám obrnit se trpělivostí a pomocí relaxačních technik snižovat napětí.

Zaveďte relaxační techniky

Lev (23. července – 22. srpna)

Nechtějte Lva naštvat! Jako rození králové a vůdci jsou Lvi vášniví, temperamentní a také se snadno naštvou (především tehdy pokud vše nejde podle jejich plánu).

V zápalu agrese létají sprostá slova v řadě za sebou a sebevědomý Lev si málokdy připustí svou chyb, protože vždy vidí sám sebe jako nejlepšího z nejlepších. Někdy však neuškodí mít trochu sebereflexe a uvědomit si, že každý člověk je jedinečný…

Štír (24. října – 22. listopadu)

Hluboké emoce a intenzivní city – tímto se typický Štír vyznačuje i projevuje svému okolí. A takový temperament z nich dělá také nejvášnivější znamení z celé astrologie. Při hádce Štír nejde daleko pro ošklivá slova, avšak vzápětí si svou chybu uvědomí a dají lidem okolo sebe najevo své upřímné city k nim.

Doporučujeme všem Štírům nejdříve myslet a až poté jednat. Díky tomu se vyhnete mnohdy naprosto zbytečným hádkám s lidmi, které máte rádi…