Vlasy

Už nikdy nebudete chtít jiný účes! Inspirujte se tímto tipem

Už nikdy nebudete chtít jiný účes! Inspirujte se tímto tipem

Každá žena touží po tom, aby byl její účes jedinečný a především, aby odrážel její osobnost a dodával jí sebevědomí. Vybrali jsme pro vás styl účesu, který je vhodný pro krátké i dlouhé vlasy. Až vyzkoušíte tento tip, už nikdy nebudete chtít jiný účes, než je ten, s kterým se právě seznámíte.

Vlny pro krátké i dlouhé vlasy

Vlny jsou nestárnoucí a nadčasové. Ženě dodávají na eleganci, svěžesti a každá dáma díky nim vypadá tak trochu rebelsky. Chcete-li se cítit, jako umělkyně, která je nespoutaná a vypadá přirozeně, vytvořte si na hlavě účes plný pohybu. Ženy, kterým se odjakživa vlní vlasy to mají trochu jednodušší. Díky stylingovým přípravkům lze dát vlnám tvar a větší objem, který působí nadýchaněji, bez většího úsilí. Pro ty z vás, které vlnami nebyly obdařeny přírodou, máme několik tipů, jak je na hlavě vytvořit. 

Kulmování dlouhých vlasů.
  1. Příprava: Nejprve vlasy dokonale připravte pro jejich další úpravu. Aby byl účes dokonalý, je potřeba používat kvalitní hydratační šampon a kondicionér, který dodá vlasům lesk, pružnost a objem. S vlasy se vám díky správné péči bude také lépe pracovat.
  2. Tvarování: Ke tvoření vln můžete použít kulmu nebo žehličku na vlasy. Díky množství produktů na trhu můžete zvolit takový výrobek, který vám pomůže vytvořit větší nebo menší vlny dle vlastního vkusu. U tvarování účesu si však dejte pozor, abyste kulmu nebo žehličku nedržela příliš dlouho na jednom místě – mohla byste si vlasy spálit. 
  3. Styling: Aby vlny držely svůj tvar po celý den a nelítaly vám kolem obličeje naprosto nezřízeně, použijte texturizér určený pro úpravu vlněných vlasů a účes nakonec zafixujte lakem na vlasy. S použitím přípravku to ale nepřehánějte, aby vlasy nevypadaly splihlé a mastné. 
  4. Finální úprava: Teď už je to na vás, zda budete vlasy nosit rozpuštěné, nebo je dáte do ohonu či z nich vytvoříte drdol. Díky vlnám se s vlasy lépe pracuje a ať už zvolíte jakýkoliv styl, hlavní je, abyste se vy cítila dobře.
Žena s krátkými zvlněnými vlasy.

Už nikdy nebudete chtít jiný účes, až si na vlasech vytvoříte vlny, které vám dodají objem a pocit volnosti. Jak jste mohla zjistit, na jejich tvorbě není nic složitého, proto se vydejte za nákupem kvalitních přípravků a pomůcek a vykouzlete si na hlavě ten nejkrásnější vlněný účes.