Horoskopy

Urážlivost dle horoskopu: Jak spolu souvisí urážení a vaše znamení?

Urážlivost dle horoskopu: Jak spolu souvisí urážení a vaše znamení?

Každé znamení má dány do vínku pozitivní i negativní vlastnosti. Mezi ty negativní patří urážlivost. Někomu stačí jen málo a hned se urazí. Některá znamení nesou urážku jen velmi těžce. Jak je na tom vaše znamení? Tato se urážejí nejvíce.

Vodnář

Vodnář je znamení, které se urazí velmi snadno. Kromě toho se vůbec neumí omlouvat. I když v hloubi duše ví, že udělal chybu, stejně si ji nechce přiznat. Vodnář potřebuje vědět, že je oblíbený a pokud se mu přijdete omluvit, zadrnkáte na jeho ego.

Panna

Toto znamení je velmi arogantní a pokud se dostane do konfliktu je i velmi nepříjemné a urazí se kvůli každé maličkosti. Nikdy neuzná svoji chybu. Pokud něco udělá špatně, ihned to poznáte, neboť o tom přestane mluvit. Pokud byste jí to náhodou chtěli vytknout, hned se urazí. Jestliže o rozepři neustále hovoří, čeká na vaši omluvu. Jakmile se jí nedočká, uráží se.

Váhy

Váhy se urážejí kvůli každé drobnosti, v každé situaci ze sebe dělají oběť, chudinku. Nic neodpouští, všechno opakovaně připomínají a tak dlouho do vás budou mluvit, až se omluvíte vy.

Střelec

I když je toto znamení přátelské, může být i záludné, takž si na něj dejte pozor. Také ovládá dokonalé umění manipulace, vždy si nalezne nějaký důvod. Když se s ním seznámíte, tváří se spolehlivě, což se velmi rychle změní. Pokud jej urazíte, i sebeméně, dokáže se naštvat na velmi dlouhou dobu.

Kozoroh

Je to pracant. Velmi rád předává informace o druhých, ale velice šikovně, takže nezjistíte, zda vás pomlouvá nebo chválí. Nemá rád, když mu někdo něco vytkne, to se dokáže dokonale urazit. Stojí-li mu někdo v cestě, elegantně se jej zbaví.

Blíženci

Pokud jste s nimi zadobře, je všechno v pořádku. Jakmile je začnete ignorovat, okamžitě se urážejí a v nejbližší době vám to nějakým nepříjemným způsobem vrátí a to dost citelným způsobem. Vyžívají se v hádkách.

Lev

Dejte pozor, ať mu nepošlapete sebevědomí. Pokud jej v tomto směru naštvete, začne se vám mstít a pomsta bude strašná. Dokonce si ji užívá. Nejvíce jej urazíte a naštvete v případě, že si ho nebudete všímat. Také se rozzlobí v případě, že mu dáte najevo, že není vtipný.