Krása a módaVlasy

Účesy s šátkem: 5 tipů na nejlepší styling

Účesy s šátkem: 5 tipů na nejlepší styling

Nestíháte, nechcete čekat až se rozehřeje kulma nebo žehlička a nevíte si rady s vlasy? Vyzkoušejte účes se šátkem. Uvidíte jak rychle a zároveň efektně si poradíte s vlasy.

Drdol

Vytvořte si vysoký nebo nízký drdol a omotejte ho šátkem. Konce šátků můžete nechat volně splynout nebo uvázat mašli. Tento účes přidá elegantní a originální styl.

Originální culík

Nemáte při ruce gumičku, ale vzpomněly jste si, že v šatníku máte menší šátek, který se hodí do vlasů? Učešte si klasický culík, na který jste zvyklý a uvažte jej šátkem, kterým vytvoříte nevšední vzhled. Nechte šátek splývat po zátylku volně s vlasy.

Šátek pro krátkovlásky

Pokud máte krátké vlasy, tak si přehoďte šátek přes čelo a zavažte ho na temeni hlavy nebo na bocích. Nechtě volně spadat krátké vlasy a šátek viset po stranách hlavy. Tento styl dodá vašemu vzhledu retro nádech.

Čelenka ze šátku

Tento způsob je velmi klasický. Omotejte si šátek kolem hlavy, mírně za linií vlasů a zavažte ji na krku nebo na temeni hlavy. Šátek popřípadě zafixujte pinetkami. Vlasy nechte volně padat nebo je zkuste jemně zakroutit.

Elegantní cop

Při dlouhých vlasech nejlépe vypadají zapletené copy. Jednoduše vpletete šátek do vlasů a jakmile vám skončí prameny vlasů, tak pokračujete dál pouze s šátkem. Tento styl se dá dělat z různých druhů látek.

Proč nosit šátek do vlasů

  • Je skvělým doplňkem pro vaše vlasy. Přidává barevný prvek a zároveň vytváří zajímavý vizuální efekt.
  • Šátek chrání vlasy před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako je slunce, vítr nebo déšť.
  • Jednoduchý způsob při tvorbě účesů, stačí šátek přehodit přes vlasy a zavázat ho.

Shrnutí

Výše zmiňujeme různé styly účesů se šátkem. Uvádíme, jak šátek využít při vytváření různých účesů, včetně drdolu, culíku, čelenky, copu a retro stylu pro krátké vlasy. Šátek do vlasů je prezentován jako stylový doplněk. Takže nahodit šátek a hurá za zábavou.