Krása a módaVlasy

Účesy pro ženy nad 45: probuďte v sobě přitažlivou šelmu

Účesy pro ženy nad 45: probuďte v sobě přitažlivou šelmu

Ve věku nad 45 let je téměř každá žena stále plná energie a sebedůvěry, což se může pozitivně promítnout i do jejího vzhledu. Pokud se však po čtyřicítce necítíte sebevědomě a toužíte po změně, může být právě nový účes skvělou volbou. Existuje mnoho moderních a elegantních účesů, které ženám nad 45 let mohou velmi slušet a podtrhnout jejich přirozenou krásu. Najdete mezi nimi i ten svůj?

Rovné vlasy

Rovné vlasy zastřižené jako podle pravítka budou vždy trendy a především mladistvé. Pokud své vlasy máte přirozeně vlnité, je potřeba každodenní tepelné úpravy pomocí vlasové žehličky. Zvažte tedy, zda je pro vás právě tento účes pro ženy nad 45 let vhodný a neobáváte se poškození svých vlasů vlivem tepla.

Vysoký culík

Málokterý účes je tak jednoduchý a zároveň velmi efektivní v dosažení mladistvého vzhledu. Pro vysoký culík není potřeba své vlasy extrémně připravovat a marnit svůj drahocenný čas, nicméně, v případě že jsou vaše vlasy spíše vlnité, doporučujeme je nejdříve vyrovnat – třeba pomocí tepelné vlasové žehličky. Na vyrovnaných vlasech totiž vysoký culík bude vždy vypadat lépe a učiní z vás opravdu přitažlivou šelmu.

A co takhle vlasy zkrátit?

Pokud k vám odjakživa patří dlouhé vlasy, co takhle popřemýšlet nad razantní změnou účesu a inspirovat se třeba moderním pixie střihem? Nejen, že skvěle vyřešíte problém s řídkými vlasy (pokud je to váš případ), ale také budete vypadat stylově, elegantně a především svěže v jakémkoliv věku, a to zejména po čtyřicítce!

Plážové vlny

Po čtyřicítce zapomeňte na uhlazené a perfektní vlny, které mohou přidat na věku a soustřeďte se na vytvoření ledabylých plážových vln. Beach waves je účes, který si zamilujete, protože vám bude vždy slušet a zároveň vás nebude stát ani příliš času v koupelně před odchodem z domu. Pamatujte na to, že čím ledabylejší look plážových vln ve vlasech, tím lépe!