Krása a módaVlasy

Účesy pro středně dlouhé vlasy: 3 tipy, jak zkrotit neposlušnou hřívu

Účesy pro středně dlouhé vlasy: 3 tipy, jak zkrotit neposlušnou hřívu

Pokud jste majitelkou středně dlouhých vlasů, jistě víte, že vypadají nádherně, pokud se jim věnuje patřičná pozornost. Při odchodu od kadeřníka se svěží foukanou si připadáte jako pravá princezna, ale co s nimi v běžném životě? Středně dlouhé vlasy mají totiž své výhody i nevýhody.

  • Musíte respektovat omezení, které vyplývá z krátké délky a malého objemu.
  • Správná péče je základ.
  • Styling dělá divy. Nezabere vám navíc půl dne.

Výhody středně dlouhých vlasů

Středně dlouhé vlasy mají jisté výhody oproti krátkým i dlouhým vlasům. Jedná se v podstatě o zlatou střední cestu. Středně dlouhé vlasy nejsou ani tak dlouhé, aby péče o ně zabrala celé hodiny, na druhou stranu ale nejsou ani tak krátké, aby z nich nebylo možné vytvořit něco zajímavého.

Navíc, pokud se o vaše vlasy dobře staráte, mohou být oproti delším mnohem objemnější, a tudíž působit svěžejším dojmem.

Nevýhody středně dlouhých vlasů

Ne všechny účesy lze ze středně dlouhých vlasů vytvořit, jelikož střední délka často neposkytuje žádoucí objem. A proto je nutné volit takové účesy pro středně dlouhé vlasy, které je sice zkrotí, ale zároveň zachovají jejich krásu.

Vhodné účesy pro středně dlouhé vlasy

Účesů pro středně dlouhé vlasy je mnoho, ne všechny však pomohou vašemu střihu vyniknout. Musíte si proto sama vybrat. Na jakou příležitost daný účes volíte? Jedná se o nějakou speciální příležitost, nebo je vaším cílem zkrotit vlasy na sport.

Zkuste vlny. Budete je mít hotové raz dva! Vrchní část vlasů navíc můžete různě zaplétat a vytvářet originální účesy, které se budou hodit do každé společnosti.

Výbornou službu také odvedou klasické francouzské copy. Ty lze vytvořit i z kratších vlasů. Jen nepočítejte s tím, že budete mít cop jako Nastěnka z Mrazíka.