Krása a módaVlasy

Účesy po 60 v roce 2024? Tyhle 3 letos pofrčí

Účesy po 60 v roce 2024? Tyhle 3 letos pofrčí

Ženy si zaslouží spoustu komplimentů v každém věku. A jak jinak si kompliment také zasloužit, než docílením skvělého účesu! A my pro vás máme seznam tří nejlepších účesu pro ženy s různou texturou vlasů.

Blond bob

Přemýšlíte o změně své vizáže? Pokud se rozhodnete pro změnu účesu, nezapomeňte vzít v úvahu tvar svého obličeje. Navíc není nad to potěšit se s novým stylovým účesem, kterým je například bob. Právě bob je jedním z nejuniverzálnějších krátkých účesů pro kulaté obličeje. Snadno se upravuje a snadno se udržuje. Kromě toho tento účes sluší jak mladým dámám, tak i zralým ženám. Letos pofrčí snad všechny typy bobů, takže budete mít rozhodně z čeho vybírat. Textura nebo žádná textura, vrstvy nebo bez vrstev, mikro bob nebo bob ke krku, záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. A jakou barvu zvolit? Rozhodně blonďatou! Blond bob vypadá totiž úžasně na ženách každého věku. Navíc pokud se rozhodnete pro ofinu, vašemu vzhledu dodá na tajemnosti a účinně skryje případné vrásky na čele.

Vrstvený shag

Vrstvený shag je pro ženy, které jsou sebevědomé. Hodí se také po ženy, které nosí brýle, čímž získají nádech drzé elegance. Pokud se vaše vlasy přirozeně vlní a všelijak kroutí, je nyní čas dát této přirozenosti prostor a dát sbohem žehličkám. Právě kudrlinky a vlny vnesou do vašeho celkového vzhledu omlazující atmosféru, díky níž budete vypadat mladší než na šedesát let. Šedá barva vlasů může být ve skutečnosti módním doplňkem a se správným střihem a stylingem můžete navzdory svému věku působit moderně a sebevědomě.

Trendy pixie

Kdo říká, že po šedesátce nemůžete vypadat drze nebo módně? Správný krátký sestřih vám pomůže ušetřit čas při úpravě vlasů. Pixie střih se stává dalším letošním hitem, protože je také o vrstvách a o zábavě. Pokud se rozhodnete pro delší variantu plnou vrstev, vězte, že je tento střih poměrně snadný na úpravu a údržbu. Jedná se o účes, který je ideální pro ty, kteří se na sebe nebojí upozornit. Elegantní volbou bude ale také kratší verze pixie střihu, kterou už v šedesátých letech prosadila herečka Mia Farrow. Ta tímto střihem rázem omládla a získala šmrnc pravé Pařížanky. A my nevidíme důvod, proč byste jej nemohli získat ani vy!