Krása a módaVlasy

Účesy na dovolenou v létě 2023

Účesy na dovolenou v létě 2023

Na letní dovolené u moře nebo v přírodě oceníte především praktické účesy. Letos v létě budete in s drdolem, copánky i plážovými vlnami. Poradíme vám, jak vlasy v létě upravit i jakou speciální péči jim dopřát.

Nejlepší účes na léto? Copánky!

Pro ženy, které mají dlouhé vlasy a zároveň milují letní koupání, jsou vhodným letním účesem copánky. Pevně zapletené copy zaručeně zkrotí i ty nejneposednější vlasy a jejich majitelky si budou moci bez starostí užívat koupání, beach volejbal i další letní radovánky.

Neumíte copánky? Nechte si copy zaplést od profesionálů. Zvolit můžete klasické copy nebo si můžete nechat vlasy nastavit pomocí barevného kanekalonu.

Tip pro vás: Copánky s nejrůznějšími ozdobami si také můžete nechat zaplést na promenádě u moře. Budete mít zároveň krásnou památku na dovolenou.

Drdoly a vyčesané vlasy

Vyčesané vlasy oceníte u vody i při procházce po pamětihodnostech. Ve vodě se vám vlasy nebudou nikde plést, při procházce vám zase díky drdolu nebude horko. Jak drdol vytvořit? Nejprve vyčešte culík vysoko na hlavě, vlasy obtočte kolem gumičky (nebo spleťte do copu a potom obtočte kolem gumičky) a upevněte sponkami.

Tip pro vás: Pokud vám z drdolu vypadávají krátké vlasy nad krkem, použijte ozdobné sponky a skřipce.

Plážové vlny

Po celodenním pobytu na pláži pusťte složité úpravy svých vlasů z hlavy. Vlasy jen umyjte šamponem a vymyjte z nich písek a sůl, potom je vyfénujte a pomocí kulmy vytvořte plážové vlny. A hurá do města na drink.

Speciální péče o vlasy v létě

  1. vlasy chraňte před sluncem pomocí kšiltovky nebo jiné pokrývky hlavy
  2. kromě klasických šamponů používejte šampony suché, abyste vlasy nemusely tak často umývat
  3. používejte speciální vlasovou kosmetiku, která vlasy ochrání před škodlivým UV zářením
  4. jednou týdně dopřejte vlasům hydratační nebo regenerační masku