Krása a módaVlasy

Účes pro středně dlouhé vlasy: 5 nápadů pro tento rok

Účes pro středně dlouhé vlasy: 5 nápadů pro tento rok

Máte středně dlouhé vlasy? S touhle délkou se dá krásně pracovat, pokud jde o různé účesy. Možná vám jen došla inspirace a nevíte, jaký trendy účes středně dlouhé vlasy vymyslet. My pro vás pár tipů máme!

Hledáte zajímavý účes středně dlouhé vlasy?

Středně dlouhé vlasy jsou mezi ženami oblíbené. Proč? Je to ideální kompromis mezi krátkým a dlouhým střihem. Pokud se vám dlouhé vlasy zdají nepraktické a v krátkých byste si zase připadali „jako kluk“, pak je střední délka jasná volba.

  • Zapletený francouzský cop
  • Klasický culík
  • Drdol
  • Rovná ofina
  • Lehké vlny

Zapletený francouzský cop

Trendy účes středně dlouhé vlasy může mít podobu elegantního francouzského copu. Zapleťte si jej třena na jednu stranu a prameny můžete lehce povytáhnout – cop pak bude působit ležérně.

Klasický culík

Ať už máte jakkoli dlouhé vlasy, klasický culík je sázka na jistotu. Rozhodně nemusí být obyčejný. I z culíku, který někomu může na první pohled připadat nudný, můžete udělat zajímavý účes středně dlouhé vlasy. Stačí použít pěknou gumičku nebo culík převázat mašlí.

Drdol

Když se vám nic nechce, nebo máte den, který chcete strávit lenošením u televize, pak je drdol ideální volbou. Nenechte se zmást! Drdol může být i vhodným kandidátem pro případ, kdy jdete do práce. I z drdolu se totiž dá udělat ležérně vyhlížející účes.

Rovná ofina

Máte středně dlouhé vlasy a přemýšlíte, jak svůj účes oživit? A co byste řekli na ofinu? Rovně střižená ofina je v poslední době v kurzu. Nosit ji si sice netroufne každý, ale pokud se toho nebojíte, jděte do toho.

Lehké vlny

Středně dlouhé vlasy můžete i lehce navlnit. Vlny k ženám patří, dodávají jejich looku něžný, romantický nádech. Vlny nemusí být dokonalé, ležérně navlněné vlasy budou vypadat moc pěkně.