Krása a módaVlasy

Účes pro kulatý obličej a dlouhé vlasy: TOP 5 nejlepších stylů

Účes pro kulatý obličej a dlouhé vlasy: TOP 5 nejlepších stylů

Kulatý obličej má svůj vlastní půvab a kouzlo. S vhodným účesem však můžete ještě více zdůraznit svou přirozenou krásu, existuje mnoho možností, jak dosáhnout elegantního a podmanivého vzhledu s kulatým obličejem v kombinaci s dlouhými vlasy. V tomto článku se proto podíváme na nejlepší účesy pro dlouhé vlasy, které lichotí kulatým tvářím a dodávají jim půvab a šarm.

Vrstvené střihy

Vrstvené střihy jsou vynikající volbou pro kulatý obličej s dlouhými vlasy. Vrstvy totiž mohou dodat objem a pohyb do vlasů, čímž opticky také prodlouží obličej. Svěží a moderní vzhled vznikne pouze tehdy, pokud navštívíte profesionální kadeřnici nebo kadeřníka, a proto se do tohoto střihu raději nepouštějte sami doma.

Pramínky vlasů kolem obličeje

Boční pramínky kolem vašeho obličeje mohou také opticky prodloužit obličej. Kombinace dlouhých vlasů a jemných pramínků jsou také skvělým způsobem, jak do svého účesu přinést trochu hravosti a mládí.

Polodlouhé vlny

Polodlouhé vlny jsou romantickým a nadčasovým účesem pro kulatý obličej. Lehké vlny nejen dodávají objem, ale také mohou opticky prodloužit obličej. Tento účes je vhodný pro formální i neformální příležitosti a lze ho snadno přizpůsobit podle události, na kterou se právě chystáte vyrazit.

účes pro kulatý obličej

Dredy

Pro ty, kteří hledají odvážnější a individuálnější styl, mohou husté a dlouhé dredy přinést originalitu i optické prodloužení obličeje. Jedná se o opravdu moderní účes a je potřeba důkladně promyslet, zda je pro vás vhodný.

Vysoký cop

Vysoký cop na temeni hlavy může být skvělým způsobem, jak podtrhnout délku vašich vlasů a zdůraznit krásu svého kulatého obličeje. Vysoký cop může vizuálně prodloužit obličej, zatímco nízký cop může působit elegantně a přirozeně. Ať už se rozhodnete pro nízký nebo vysoký cop, je nutné při výběru účesu pro kulatý obličej s dlouhými vlasy brát v úvahu nejen trendy, ale i svou vlastní osobnost a styl.