Krása a módaVlasy

Přípravek na zvlnění vlasů z dm: 4 nejlepší produkty 2024

Přípravek na zvlnění vlasů z dm: 4 nejlepší produkty 2024

Máte jemné vlnky, kterým chcete dodat trochu více struktury? V tomto případě sáhněte po jednom z níže zmíněných výrobků, které vám nejen oživí vlasy, ale také dodají definované vlny.

Stylingový sprej Curl od L’oréal Paris

Tento sprej s výtažkem z goji dodá účesu objem a vytvaruje dokonalé kudrliny. Celkově usnadňuje tvorbu účesů, jelikož definuje tvar a strukturu vlnitých či kudrnatých vlasů. Chrání vlasy před krepatěním až 48 hodin, a navíc je zanechává lesklé a přirozeně pružné. Stačí ho nastříkat na mokré vlasy, vytvarovat kudrny, vyfénovat a máte nádherný výsledek.

Sprej na vlnité vlasy – Balea Professional

Obsahuje speciální složení s keratinem, které výrazně napomáhá viditelnému oživení přírodních vln. Sprej spolehlivě zkrotí kudrnaté a nepoddajné vlasy a mimo jiné jim dodá také elasticitu včetně pružnosti. Lehce si s ním upravíte vlasy a jako bonus vám bude lichotit příjemná vůně. Co je důležité zmínit je to, že výrobek neobsahuje alkohol.

Hydratační sprej Beach Waves – Schwarzkopf got2b

Těšte se na příjemnou exotickou vůni kokosové vody a mořských minerálů. Díky tomu zanechává pocit jemných a hydratovaných vlasů. Hydratační sprej kombinuje jedinečné ingredience, které vlasům dodávají přirozený rozcuchaný vzhled a definované vlny. Až 98% ingrediencí je přírodního původu.

Stylingová emulze pro vlnité vlasy od Balei

Tento kouzelník vám vytvoří vlnité vlasy, které vydrží celý den. Zajistí vlny plné síly a přirozený vzhled celého účesu. Díky speciálně vyladěnému složení budete mít vlny vždy pod kontrolou. Jeho tuba je z 50% recyklovaného materiálu. Po umytí vlasů si na ruce naneste emulzi a vmasírujte ji do vlasů. Poté vyfénujte a máte krásné vlnky.

Shrnutí

V článku jsme zmínili čtyři nejvhodnější produkty pro zvlnění vlasů. Mezi ně patří:

  • Stylingový sprej Curl od L’oréal Paris
  • Sprej na vlnité vlasy – Balea Professional
  • Hydratační sprej Beach Waves – Schwarzkopf got2b
  • Stylingová emulze pro vlnité vlasy od Balei