KrásaVlasy

Chybí vám inspirace? Těchto 5 tipů na účes vás ohromí

Chybí vám inspirace? Těchto 5 tipů na účes vás ohromí

Hledáte inspiraci pro nový účes? Nechte se inspirovat některými z nejvíce ohromujících účesů, které jsou v současné době velkým hitem. Zde je několik tipů, jak se inspirovat a jak si tyto trendy účesy vytvořit.

Nejžádanější trendy účesy v roce 2023

  • Krátké bobové vlasy
  • Polodlouhé vlasy s průběžným střihem
  • Dlouhé vlasy s vrstvami
  • Módní copánky
  • Beachy vlny

Krátké bobové vlasy

Krátké bobové vlasy jsou stále velmi populární a v roce 2023 budou nadále patřit mezi nejžádanější účesy. Krátký bob s rovnými konci vlasů dává jednoduchý, ale elegantní vzhled. Pokud hledáte něco více dráždivého, zkuste asymetrický bob, který vypadá skvěle s několika vrstvami.

Polodlouhé vlasy s průběžným střihem

Polodlouhé vlasy s průběžným střihem jsou také velmi populární v roce 2023. Tento účes zahrnuje mnoho vrstev, které dodávají vlasům objem a texturu. Když se k tomu přidá jemný průběžný střih, výsledek je ohromující. Tento účes je ideální pro ty, kteří hledají víc objemový a plnější vzhled.

Dlouhé vlasy s vrstvami

Dlouhé vlasy s vrstvami jsou skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi klasické účesy s moderním dotekem. Vrstvy dodávají vlasům objem a texturu, což je perfektní pro zvýraznění krásy vašich vlasů. Tyto vlasy vypadají skvěle s lehce zvlněnými konci.

Módní copánky

Copánky jsou zpět a jsou ještě módnější než kdy jindy! Existuje několik různých stylů copánků, které můžete zkusit, jako jsou francouzské copánky, holandské copánky nebo rybí kost. Tyto copánky dodají vašemu účesu nádech romantiky a jemnosti.

Beachy vlny

Beachy vlny jsou další velmi populární účes v roce 2023. Tyto vlny vypadají přirozeně a dodávají vlasům zdravý, sluneční polibek. Tyto vlny vypadají skvěle s volnými polodlouhými vlasy a mohou být snadno vytvořeny pomocí žehličky nebo kulmy.

Nebojte se experimentovat a zkoušet nové věci – přece jen, vlasy jsou jednou z nejvíce viditelných částí vaší osobnosti a stylu.