Horoskopy

Týdenní horoskop 5. – 11. února 2024. Beran může skončit se svými zlozvyky, Vahám se zlepší zdravotní stav

Týdenní horoskop 5. – 11. února 2024. Beran může skončit se svými zlozvyky, Vahám se zlepší zdravotní stav

Beran

Vzhledem k tomu, že nemáte příliš mnoho energie, měli byste se tento týden soustředit pouze na nezbytné úkoly. Ty, které jdou odložit, rozhodně odložte. Dejte si pozor na své peníze, protože vám hrozí ztráta určitého obnosu. Pokud budete zadávat platbu převodem, zkontrolujte si číslo účtu, které vypisujete. I takto můžete přijít o peníze. Zavolejte svým rodičům a zeptejte se na jejich zdraví. Pravděpodobně je něco trápí. Využijte toho, že vaše vůle je silnější, než kdy jindy. Je ideální čas začít hubnout nebo skoncovat s nějakým zlozvykem.

Býk

Je dobrý čas posílit své zdraví. Přijímejte větší množství vitamínů ve formě ovoce a zeleniny a zapomeňte na cukr. Přirozeně se staráte také o svou rodinu, což vám vyslouží respekt blízkých. Tento týden můžete očekávat menší finanční zisk. Měli byste jej použít k dalším investicím, protože štěstí vám přeje. Doma ale můžete zaznamenat mnohé potíže, což vás vyčerpává. Je důležité zaměřit se na činnosti, které vás nabíjí energií a působí proti stresu. V zaměstnání nemáte dostatek motivace, takže nemůžete očekávat žádný posun.

Blíženci

Vaše okolí vám může dávat najevo, že jste příliš staří na to, abyste zkoušeli nové věci. Berte to jako výzvu a ukažte ostatním, že kreativní myšlení a aktivní přístup jsou vhodné v každém věku! Navíc se nyní snadno učíte, takže začít s novými věcmi bude obohacující. Dejte si pozor na svůj majetek, existuje možnost, že vám bude něco ukradeno. Pachatel si nejprve získá vaši důvěru, takže si domů nevoďte cizí lidi a chovejte se ostražitě. V rodině se snažte zachovat co nejvíce klidné atmosféry, i když to jiskří.

Rak

Vaše podrážděnost vám může způsobit mnohé potíže. Zejména ve vztahu k neznámým lidem se snažte udržet své emoce na uzdě. Jednejte s ostatními slušně, když už to nedovedete přátelsky. Pokud chcete koupit něco většího do domácnosti, připravte se na to, že nakonec budou náklady větší, než jste čekali. V rodině zažijete šťastné okamžiky. V zaměstnání nejste příliš soustředění, takže někteří vaši kolegové mohou využít vaší slabosti a postoupit v kariérním žebříčku na váš úkor.

Lev

Je zapotřebí něco udělat s fyzickým i duševním zdravím. Oboje můžete obstarat najednou, když se pustíte do cvičení jógy. Nespěte přes den, je to důvod toho, proč večer nemůžete zamhouřit oči. Využijte svůj den k fyzické aktivitě. Vaše příjmy se mohou lehce omezit, proto je dobré neutrácet za zbytečnosti a vyhnout se větším výdajům. Rady, které jste dali svému dobrému příteli nebudou vyslyšeny. Díky tomu se můžete cítit ignorováni. Nakonec si ale uvědomíte, že ji vyslechl, ale rozhodl se pro jinou možnost.

Panna

Vyhněte se zvedání těžkých břemen, zejména v posilovně, protože existuje velká možnost, že si namůžete svaly. Můžete obdržet dobré zprávy týkající se vašeho zdravotního stavu. Pokud chcete investovat, nedejte na rady známých, ale držte se doporučení odborníků. Můžete vyhrát majetkový spor, který jste vedli. Vyhněte se podpisu jakýchkoli smluv či právních dokumentů, aniž byste jim dobře porozuměli. Jinak byste se mohli dostat do vážných problémů. Můžete se spolehnout na velkou dávku štěstí ve všech činnostech.

Váhy

Ohledně vašeho zdraví proběhne hned několik změn k lepšímu. Pokud vás trápily určité obtíže, tento týden se jejich projevy rapidně sníží nebo úplně vymizí. Zjistíte, že vás okolí uznává, což zvýší vaši odvahu a sebevědomí. Díky tomu můžete prezentovat své nápady nadřízeným. Navíc jste schopni rychle přijmout každé rozhodnutí. Z tohoto můžete získat spoustu finančních výhod do budoucna. V rodině vládne klid, což vám dává energii soustředit se na pracovní záležitosti.

Štír

Potíže v rodinném životě mohou způsobit zvýšenou míru stresu. Proto byste se měli zaměřit zejména na duševní pohodu a relaxační činnosti. Pokud onemocníte nebo se vám stane nějaký úraz, neprodleně navštivte lékaře. Samoléčba bude neúčinná nebo problém ještě zhorší. Chcete-li investovat, rozhodujte se spíše pro bezpečnější finanční produkty. V zaměstnání hrozí určité potíže, díky podpory sourozenců či rodičů je však hravě překonáte.

Střelec

Na pracovišti se navyšuje tlak, takže ke konci týdne už můžete pocítit úzkost a podrážděnost. Snažte se vytrvat až do konce. Každý den si naplánujte činnost, která vám udělá radost, nebo vám pomůže vyčistit si hlavu. Neinvestujte, protože zisk nebude podle vašich přestav. Raději si počkejte na jiné nabídky. Osoba, která vás dráždí nerozhodným chováním, vám může dát dobrou radu. Neshazujte ji ze stolu jenom proto, že přichází od člověka, který vám je nesympatický. V zaměstnání můžete dosáhnout vynikajících výsledků.

Kozoroh

Pocítíte zlepšení vašeho fyzického i psychického stavu. I když se o vás může pokoušet stres, díky své vyrovnanosti vše zvládnete bez problémů. Tento týden je třeba dodržovat disciplínu. Můžete znamenat spoustu aktivních investičních příležitostí. Protože máte štěstí, tak si nakonec vyberete takovou, která vám může přinést zisk. Pečlivě zvažte všechny možnosti. Negativní situae n a pracovišti může vést k narušení vašeho rodinného života.

Vodnář

Pokud jste se v minulých dnech zaměřili na svou imunitu, budete se cítit mnohem lépe, než dříve. Můžete se dokonce zbavit i chronických onemocnění. V zaměstnání můžete dosáhnout mnohem lepších výsledků, než je průměr. Zároveň se vám bude dařit vracet se ze zaměstnání dříve a užívat si rodinného života. To vás nabíjí energií. Narazíte na starou fotografii nebo obrázek, které ve vás vyvolají nostalgii. Nebojte se zavzpomínat si.

Ryby

Je důležité, abyste si správně rozvrhli práci a odpočinek. Pokud trpíte nějakou nemocí, můžete ji nyní překonat. Těžit můžete i z duševní rovnováhy, díky které umíte na svou stranu získat i vaše okolí. Pracujte na svých stravovacích návycích a vyhýbejte se nezdravé stravě. Popřemýšlejte nad svými financemi, protože je velká pravděpodobnost, že narazíte na příležitost, která se neopakuje. Abyste se správně rozhodli, dejte na radu odborníka.