Horoskopy

Týdenní horoskop 29. leden – 4.únor 2024. Pannu čekají větší výdaje, Štír prožívá šťastné období

Týdenní horoskop 29. leden – 4.únor 2024. Pannu čekají větší výdaje, Štír prožívá šťastné období

Beran

Dávejte si pozor na své zdraví. Dobře se oblékejte a obecně si dejte pozor na chlad. Pokud trpíte nějakým chronickým onemocněním, na konci týden můžete zaznamenat výrazné zlepšení. Je vhodný čas na investování do nemovitostí. V zaměstnání dosahujete stabilně dobrých výsledků, což se projeví posílením vaší pozice ve společnosti. Ostatní si k vám rádi chodí pro radu. Můžete očekávat určité odměny, i když nebudou finanční povahy. Zřejmě budete muset komunikovat s úřady. Zbytečně to neodkládejte, protože by to mohlo zvýšit stres, který pociťujete.

Býk

Hrozí vám zdravotní potíže, které naruší práci na něčem důležitém. V takové situaci se nesnažte příliš vyčerpávat tím, že půjdete za hranice svých možností. Složité situace, které si tím způsobíte, nakonec zvládnete. Důležité je postarat se v první řadě o své zdraví. Své kreativní nápady můžete proměnit k příležitosti, jak vylepšit vydělávání peněz. Pokud vás čeká podpis nějakých dokumentů, dejte si dobrý pozor. Dejte si čas na jejich pročtení a čemu nerozumíte, na to se zeptejte. Rodinný život je zcela v pořádku. Užívejte si štěstí a pohody, který vám přináší.

Blíženci

Tento týden vás potrápí zdravotní problémy. Díky tomu může klesnout také vaše duševní pohoda, protože nebudete mít prostor věnovat se činnostem, které máte rádi. Pamatujte si ale, že vše se dá brzy do pořádku. Někdo ve vašem okolí se ocitne v potížích. Můžete mu pomoci svou tvrdou prací a porozuměním. Dostanete příležitost k přivýdělku. Uvažujte ale, zda se vám peníze navíc vyplatí za vynaložený čas. Existuje možnost povýšení. Snažte se odvádět vždy stoprocentní práci.

Rak

Nekritizujte ostatní, protože je to jen plýtvání vaším časem a energií. Raději se nasměrujte na činnosti, které jsou prospěšné. Myslete pozitivně a raději ostatní chvalte za to, co se jim povedlo. Dejte si pozor na své výdaje. Pravděpodobně utrácíte příliš, což vám může způsobit zdravotní potíže. Vaše zlozvyky vás mohou dostat do problémů. Situace v rodině je smutná. Zapracujte na tom, abyste zvýšili pozitivní myšlení. Naplánujte si například společný výlet nebo aktivitu, která bude všechny bavit.

Lev

I když v současné době necítíte zdravé problémy, je velmi důležité věnovat se svému zdraví. To, jak se o sebe nyní budete starat se může projevit na tom, zda v budoucnu pocítíte určité zdravotní potíže. Snažte se více hýbat a jezte zdravěji. Vyhýbejte se smaženým jídlům a sladkostem, které vám nic pozitivního nepřinášejí. Snažte se uspořit co nejvíce peněz. Půjde to lépe, než jste si původně mysleli. Stres, který pociťujete v zaměstnání, se může projevit i ve vašem osobním životě. Zaměřte se na relaxační činnosti. Jak dlouho jste nebyli na masáži?

Panna

Jakékoli důležité rozhovory raději odložte na jiný týden. Příliš podléháte svým emocím. Vzhledem k tomu, že vás ovládají spíše negativní emoce, můžete reagovat podrážděně až agresivně. To rozhodně mezilidské vztahy nezlepší. Tento týden vás čekají výdaje, se kterými jste nepočítali. Naštěstí je vaše finanční situace dobrá, takže můžete sáhnout do rezerv. V rodině můžete dosáhnout lepšího porozumění. Orientujte se na čas strávený se svými nejbližšími, protože vám přináší dobrou náladu a spoustu energie.

Váhy

Vaše finanční situace vám dělá potíže, a to zvyšuje váš psychický stres. Díky tomu ztrácíte schopnost soustředit se na svou práci. Udělejte si čas na to, abyste si určili, které výdaje jsou naprosto zbytečné. Pravděpodobně utrácíte za něco, co ve skutečnosti nepotřebujete. Vyhýbejte se výprodejům a „výhodným“ nabídkám. Nutí vás zbytečně utrácet. Věnujte pozornost jídlu a pití. Ve vztahu hrozí hádky týkající se financí. Uvědomte si, že nejste neomylní ani vševědoucí. Nebojte se požádat o pomoc ostatní.

Štír

Tento týden pro vás bude šťastný. Harmonie vládne ve všech mezilidských vztazích, bez ohledu na to, zda jsou soukromé nebo profesní. Taktéž po zdravotní stránce jste na tom dobře. Je důležité pracovat na své duševní pohodě, protože ta je vaší jedinou slabinou. Zaměřte se na činnosti, které vás baví. Nebojte se zapojit do nového kurzu nebo lekce cvičení, které by vás mohly dlouhodobě bavit. Stravte co nejvíce času v přírodě obklopeni lidmi, které máte rádi. Odkládejte si peníze navíc, protože v budoucnu hrozí nečekané výdaje.

Střelec

V zaměstnání vás může namíchnout sobecké chování některého z kolegů. To naruší vaše soustředění natolik, že se můžete dopustit pro vás velmi netypické chyby. Snažte se proto kontrolovat si výsledky své práce. Tento týden je vhodné učinit rozhodnutí, kterému jste se dlouho vyhýbali. Dejte si ale pozor na rozhodování v oblasti financí – zde se raději poraďte s odborníkem. V rodinném životě vás čeká štěstí. Zjistíte, že se máte o koho opřít. Studenti se mohou těšit na příznivé výsledky.

Kozoroh

Daří se vám, na co sáhnete, což vás nutí vzít si na sebe více projektů, než zvládáte. Dejte si pozor, protože hladiny vaší energie nejsou bezedné. Díky tomu můžete čelit problémům. Dostanete příležitost zlepšit svou finanční situaci. Tento týden můžete získat nové přátele. Někdo z rodiny vám oznámí dobrou zprávu, ze které budete mít radost. To zvýší vaši odolnost vůči stresu. Na pracovišti panuje boj o moc, vás to ale nechává chladným. Víte, že vaše výsledky hovoří za vás.

Vodnář

Je pravděpodobné, že právě teď se doléčujete z nějaké choroby. Buďte na sebe opatrní a věnujte pozornost svému zdraví. Můžete se těšit na to, že žádné další zdravotní potíže vám nehrozí. Je dobré začít více cvičit. Prospěje vám jóga a meditace. Vyvarujte se přemrštěným výdajům a kupujte jen to, co skutečně potřebujete. Dostanete pozvání na společenskou událost. Když se jí zúčastníte, dobijete si baterky a potkáte spoustu zajímavých lidí. Ti vám mohou být prospěšní též v profesní oblasti.

Ryby

Vaše emoce jsou jako na houpačce. Dejte si proto pozor zejména na to, jak komunikujete s ostatními lidmi. Zachovejte klid a trpělivost a jednejte slušně. Pokud necháte průchod svým emocím, může dojít k poškození vaší image. Tento týden není vhodný pro investice. Pravděpodobně by byly ztrátové, v lepším případě jen neziskové. Zaměřte se na svou rodinu a přátele, se kterými můžete prožít šťastné chvíle. Nebojte se říct si o pomoc, když ji potřebujete. Vy sami byste ostatním v nouzi také rádi pomohli. Pokud rozhodujete za ostatní, vyslechněte si nejprve jejich názor.