Krása a módaMóda

5 tipů na nejmodernější zimní oblečení pro postavu tvaru hrušky

5 tipů na nejmodernější zimní oblečení pro postavu tvaru hrušky

Postava typu hrušky se vyznačuje úzkým pasem, ale širokými boky a větším zadečkem. Ňadra jsou většinou menší a ramena úzká. Poznáváte se v tomto popisu? Pokud i vy máte postavu hrušku, poradíme vám, jak se v zimě oblékat.

Kašmírový svetr s výstřihem do písmene V

Jasnou volbou je pro vás svetřík s výstřihem do písmene V. Hluboký výstřih zvýrazní horní část trupu a odvede pozornost od problematické spodní části těla. Doporučujeme volit svetřík výraznějších barev.

Chcete-li se opravdu zahřát, soustřeďte se i na výběr materiálu. Vhodný je kašmír, případně můžete zvolit i nějakou směs, ve které je kašmír zastoupen.

Košile nebo tričko s límečkem

Máte-li v práci teplo, můžete nosit klasické košile a nebo polotrička s límečkem. I ona mají výstřih do písmene V a budete v nich vypadat dobře.

Kalhoty s vysokým pasem

V chladných dnech oblékněte kalhoty. Vhodné jsou pro vás džíny nebo jiné kalhoty rovného střihu (určitě nenoste kalhoty do zvonu), které mají vysoký pas. Kalhoty by vám měly především dobře sedět.

Áčkové sukně a šaty

Pokud patříte mezi milovnice sukní a oblékáte je v každém ročním období, pořiďte si sukni áčkového střihu. Krásně zdůrazní váš štíhlý pas a zakryje širší boky a větší zadeček. Stejně tak můžete nosit i šaty áčkového střihu.

Tip pro vás: Slušet vám budou i svetrové šaty volnějšího střihu, které vám krásně zakryjí boky. Naopak nosit nedoporučujeme objemné sukně, které přidávají kila.

Vlněný kabát

Taktéž kabát volte v áčkovém střihu. Sáhnout ale můžete i po kabátu s velkým límcem (abyste vyvážily poměř šířky mezi boky a rameny) nebo kabátu, který se zavinuje a vytváří výstřih do písmene V. Slušet vám bude i lehce vypasovaný kabát nebo kabát přepásaný páskem.