Horoskopy

Týdenní horoskop 20. – 26. listopad 2023. Blížencům hrozí konflikty, Střelec bude řešit rodinné problémy

Týdenní horoskop 20. – 26. listopad 2023. Blížencům hrozí konflikty, Střelec bude řešit rodinné problémy

Beran

Na pracovišti hrozí tlak, který může vyvolat stres. Naplánujte si proto relaxační procedury. Pokud nemůžete zajít na masáž, dopřejte si alespoň dvakrát za týden horkou koupel s uvolňující esenciálními oleji. Pokud tento týden provedete dlouhodobou investici, můžete se dočkat zisku. Jakékoli rozhodnutí konzultujte se svým bankovním nebo finančním poradcem. O vaši osobu bude zájem na pracovišti i v soukromém životě. Užívejte si toho, že na vás ostatní spoléhají. V kariéře se můžete posunout vpřed.

Býk

Máte potíže se zdravím. Nemůžete očekávat, že tento týden dojde ke zlepšení zdravotního stavu. Naslouchejte svému tělu, samo vám napoví, co je třeba udělat. Není vhodný čas na investice, protože byste mohli zaznamenat finanční ztrátu. Věřte především sami sobě, protože osoba, které důvěřujete, vás může podvést. Očekávejte návštěvu, která vám zlepší náladu a přinese spoustu radosti. Budete mít chuť experimentovat s novými pokrmy. Dejte si ale pozor na příliš kořeněná jídla a alergeny.

Blíženci

Těšíte se dobrému zdraví. Pokud vás v minulosti trápily zdravotní potíže, zaznamenáte nyní úlevu. Tento týden vyjde napovrch zejména vaše kreativní stránka. Můžete navštívit akce spojené s uměním, jako jsou galerie nebo třeba divadlo. Díky tomu si dobijete energii. Vaše nápady vám mohou přinést finanční zisk. Je pravděpodobné, že se dostanete do větší hádky. Zachovejte trpělivost a klid. Jedině tak vyváznete bez poskvrny. Naslouchejte ostatním.

Rak

Po zdravotní stránce jste na tom dobře, ale hrozí vám přepracování. Snažte se nezůstávat v práci déle, než je to nezbytně nutné. Čekají vás nežádoucí výdaje, které mohou narušit váš rozpočet. Naštěstí se objeví příležitost, jak si můžete přivydělat. Budete mít schopnost vyřešit celou spoustu rodinných problémů. Využijte toho a komunikujte se svým okolím. Rozhodnutí, která se týkají celé rodiny, prodiskutujte předem se všemi zúčastněnými. Psychickou zátěž můžete odstranit meditací a relaxací.

Lev

Nemůžete se spoléhat na své emoce. Jednat pod jejich vlivem se nevyplácí, protože vaše reakce jsou přehnané a budou vás později mrzet. Snažte se mluvit s ostatními s dostatečnou trpělivostí a naslouchejte tomu, co říkají. Své kreativní nápady můžete využít k tomu, abyste si přivydělali. Doma se na vás hromadí spoustu úkolů, které je třeba splnit. Protože máte nyní v zaměstnání volnější režim, bude dobré vzít si volno a soustředit se na závazky, které máte doma. Členové vaši rodiny vidí vaši snahu a budou vám nápomocní.

Panna

Svůj zdravotní stav můžete vylepšit, když začleníte aerobní cvičení do své každodenní rutiny. Vyhýbejte se jídlu mimo domov. Raději si veškeré pokrmy připravujte doma, vyhnete se tak zažívacím obtížím. Pokud jste v minulosti utráceli bez rozmyslu, budou vám nyní chybět peníze i na to základní. Poučte se a příště se snažte zachovat poměr mezi příjmy a výdaji. Čekají vás dobré zprávy ohledně vaší rodiny. Dokonce můžete být pozváni na nějakou rodinou akci. Dejte si ale pozor na popíjení alkoholu, to vám může připravit velké potíže.

Váhy

Nepouštějte se do věcí, kterým nerozumíte. Máte vysoké sebevědomí, ale příliš mnoho složitých úkolů vás může natolik zahltit, že skončíte unavení a ve stresu. Neslibujte nic, co nemůžete splnit. Abyste si zachovali dobré zdraví, začněte pravidelně cvičit. Tento týden je vhodný pro provádění investicí, vyhněte se ale těm nadmíru rizikovým a dlouhodobým. Máte schopnost zapůsobit na ostatní, vyrazte proto do společnosti. Můžete navázat nové důležité kontakty, které vám mohou pomoci v profesním i osobním životě.

Štír

Na začátku týdne budete pociťovat obrovské množství energie. Snažte se ji využít prospěšně – třeba přidáním pohybu. Máte sklony podléhat negativní energii kolem vás. Podrážděnost, kterou pociťujete, vám může nalomit zdraví. Budete náchylní k běžným onemocněním, jako je rýma a nachlazení. Je pravděpodobné, že jste utratili více peněz, než si můžete dovolit. Nyní se proto budete muset držet trochu zkrátka. Někdo z vašich blízkých vás požádá o finanční pomoc, vy ji ale budete muset odmítnout.

Střelec

Tento týden byste se měli zaměřit na dostatek odpočinku. Máte plnou hlavu nápadů, které chcete realizovat, ale chybí vám energie. Zapište si je proto, abyste je mohli uplatnit v budoucnu. Splňte jen ty nejnutnější úkoly a ostatní si nechte na později. Vyhněte se nutkání nakupovat zbytečnosti do domácnosti. Nevyplatí se ani žádné finanční investice. Budete muset řešit jeden rodinný problém za druhým, což vás vyčerpává. Věnujte se činnostem, které vás baví. Naslouchejte členům rodiny, abyste zjistili, co vlastně chtějí.

Kozoroh

Můžete zaznamenat určité zdravotní problémy. Neztrácejte čas samoléčbou a vyrazte k lékaři. Ten vám může nabídnout léčbu, která přinese okamžitou úlevu. Spolehnout se můžete na štěstí v oblasti financí. Je skvělý čas vsadit si menší finanční částky nebo investovat. Budete se cítit osamělí. Kontaktujte své přátele a uspořádejte společné setkání. To vás může nabít energií. V zaměstnání se zaměřte na řešení úkolů, které velmi dobře znáte. Zavádět nová řešení nebude nic pro vás a může to přinést více škody, než užitku.

Vodnář

Udělejte si čas na svou rodinu a snažte se pro ně vymyslet společné aktivity. To může příznivě ovlivnit vaše duševní zdraví. Je vhodný čas pro investice. Pokud se rozhodnete investovat větší finanční částky, nezapomeňte se poradit s odborníky. Zbytečně neutrácejte, i když máte našetřené finanční prostředky. V jakékoli situaci se můžete spolehnout na podporu přátel a rodiny. V zaměstnání vás čekají důležitá rozhodnutí. Neuspěchejte je, jedině tak budou úspěšná.

Ryby

Hrozí vám deprese a stres. Při plánování svého programu proto zařaďte relaxační techniky a meditaci. Také cvičení vám může pomoci přinést dobrou náladu. Nezůstávejte sami doma, protože to jen prohlubuje negativní emoce. Naštěstí máte dobrého přítele, o kterého se můžete opřít. Negativní myšlenky zaženete také tak, že budete neustále něco dělat. Můžete si naplánovat generální úklid domácnosti nebo třeba nějaký výlet. Zvláštní péči věnujte dětem. Potřebují vás, i když vám to nedávají najevo.