Horoskopy

Týdenní horoskop 10. – 16. července. Blíženci, nebojte se odpočívat. Lvům hrozí zdravotní potíže

Týdenní horoskop 10. – 16. července. Blíženci, nebojte se odpočívat. Lvům hrozí zdravotní potíže

Beran

Je možné, že tento týden se budete potýkat se zdravotními problémy. Domácí léky zabírat nebudou, takže jimi neztrácejte čas. Rovnou zajděte k lékaři. Vaše onemocnění je třeba léčit co nejdříve, takže neotálejte! Vzdejte se jakýchkoli finančních investicí, protože by pro vás mohly být nevýhodné. Své peníze si uložte na spořicí účet a vyčkejte na lepší příležitost. Chcete-li si zachovat dobrou náladu, vyrazte ven se svými přáteli. Věnujte se domácím pracím, které na vás budou působit velmi relaxačně.

Býk

Tento týden se vyvarujte konzumace alkoholu, můžete si totiž pokazit zdraví. Je dobré naplánovat si setkání se svými přáteli. Vaše hlava je plná kreativních nápadů, které můžete začít realizovat. To vám pomůže dosáhnout emoční rovnováhu, protože své emoce budete moci vyjádřit. Využijte příležitosti trochu si přivydělat. Pokud budete podepisovat nějaké dokumenty, v klidu si je pořádně přečtěte. Je možné, že budete potřebovat finanční pomoc. Ta přijde sama od některého z členů vaší rodiny.

Blíženci

Abyste si zachovali zdraví, pořádně odpočívejte. Je důležité mít nějaký čas sami pro sebe. Nezapomeňte jej maximálně využít. Začněte doma cvičit. Jednoduché posilovací cvičení vám může pomoci posílit zdraví a odvrátit poranění svalů a šlach. Můžete očekávat příliv financí z nečekaného zdroje. Pokud je investujete do sebe, například v oblasti vzdělávání, mohou vám přinést další zisk. Je vhodné vzít si dovolenou, protože doma je toho tolik, co vyžaduje vaši pozornost. Pomohou vám členové vaší domácnosti.

Rak

Nemusíte se obávat žádných zdravotních potíží. Pokud chcete tento stav zachovat, je dobré zaměřit se na konzumaci ovoce a zeleniny. Snažte se vyhýbat stresovým situacím. S pomocí rodičů se vám tento týden podaří dostat se z jakékoli minulé finanční krize. Díky tomu se budete moci soustředit na způsob, jakým můžete dostat své finance pod kontrolu. Hrozí konflikty v rodině. Je vhodné vyvarovat se jakýchkoli nechtěných prohlášení. Někdo si je totiž může vzít velmi osobně a přetočit je tak, jak jste je nemysleli. Čekalo by vás spousta vysvětlování.

Lev

Tento týden se na své zdraví příliš nespoléhejte. Snažte se o zlepšení svého zdraví. Můžete to udělat tak, že se zaměříte na správné množství pohybu a zdravou stravu. Dejte si pozor na své věci, protože hrozí ztráty a krádeže. Je možné, že o nějakou drahocennou věc přijdete na pracovišti. Někdo ve vašem okolí bude potřebovat pomoc, ale neřekne si o ni. Mějte oči otevřené a buďte připraveni podat pomocnou ruku. Všechny problémy v zaměstnání budou vyřešeny.

Panna

Tento týden se budete muset hodně snažit, abyste své emoce udrželi na uzdě. Zejména hněv se o vás bude pokoušet každou chvíli. Situaci nezlepší ani to, že některý z kolegů na vás svalí vlastní chybu. Abyste si udrželi dobrou image, je důležité bránit se důrazně, ale racionálně, nikoli emotivně. Pokud chcete, aby se k vám ostatní chovali hezky, bude zapotřebí chovat se k nim laskavě a ochotně. Po finanční stránce jste na tom velmi dobře, vyplatí se otevřít si spořicí účet nebo na ten stávající vložit vyšší finanční částku.

Váhy

Čeká vás několik drobných zdravotních problémů, ale nic vážného. Ze všeho se dostanete svépomocí, nebude vyžadována spoluúčast odborníka. Jen si dejte pozor na léky na předpis, které vám byly kdysi předepsány. Ty už nejsou účinné. Partner s vámi není příliš spokojen, protože má pocit, že se až příliš věnujete svým rodičům. Na pracovišti se chováte zodpovědně a soustředěně, což může přinést výsledky. Můžete mít ale problémy zapamatovat si nové věci.

Štír

Můžete očekávat pozitivní změny ve vašem zdraví. Pokud vás dlouhodobě trápily chronické bolesti, může dojít k radikální změně k lepšímu. Také vaše duševní zdraví bude mnohem lepší. Stres a deprese, které vás ovlivňovaly, nyní povolí. Kvůli cestování mohou nastat finanční ztráty, které ale radikálně neovlivní váš rozpočet. Existuje pravděpodobnost, že ztratíte nějakou cennost, nebo že vám bude ukradena. Váš partner se postará o to, že tento týden bude velmi příjemný.

Střelec

Budete mít velkou touhu po sladkém. Čas od času si můžete něco dopřát, ale nepřehánějte to, protože hrozí přírůstek na váze, cukrovka a také problémy se zuby. Pokud jste v minulosti uzavřeli investiční smlouvu, můžete tento týden zaznamenat zisk. Nezapomínejte na své sliby a úkoly, které jste ostatním dali. Jejich plnění bude důležitý pro harmonii v rodině nebo úspěch v zaměstnání. Plnění těchto úkolů vás ale vyčerpá. Baterky si dobijete ve společnosti dobrých přátel.

Kozoroh

Těšte se na spoustu společenských změn, které mohou zlepšit váš sociální status. Díky tomu se zvýší vaše odvaha a sebevědomí. Pokud je zapotřebí učinit důležité rozhodnutí, udělejte tak co nejdříve. Vaše komunikační dovednosti jsou na vysoké úrovni. Vyjednat si budete moci také různé další prospěchy. Finance vám přibývají a ubývají rychlým tempem. Berte to jako podnět k tomu, udělat si pořádek ve svých finančních záležitostech. Dejte si pozor, ať nezapomenete něco zaplatit.

Vodnář

Těšíte se velmi dobrému zdraví. Aby to tak i zůstalo, bude třeba vyvarovat se konzumace alkoholu a jiných drog. V zaměstnání vás bude čekat spousta náročných úkolů, které je třeba neodkladně splnit. To může způsobit rychlý úbytek vaší energie. naštěstí jí v tomto týdnu máte na rozdávání. Také v osobním životě vás čeká spousta rozhodování, a to zejména ohledně rekonstrukce. Finančně jste na tom dobře a máte našetřeno, takže se to neprojeví na vašem rodinném rozpočtu.

Ryby

Pokud budete kombinovat pití alkoholu a řízení vozidla, může se vám to stát osudným. Újmu můžete způsobit nejenom sobě, ale také ostatním. Hrozí vám také finanční a zdravotní problémy. Držte se dál od svých příbuzných a přátel. Může dojít k tomu, že vzniknou konflikty v důsledku toho, že příliš mluvíte. Raději se uzavřete na místě, kde můžete v klidu přemýšlet o svých cílech do budoucna. Využijte každé příležitosti, která vám může přinést finanční zisk.