Krása a módaMóda

Tělové sandály na podpatku: Proč si je zamilujete a jak je nosit 2024?

Tělové sandály na podpatku: Proč si je zamilujete a jak je nosit 2024?

Teplé počasí klepe na dveře a jako správní příznivci módy už zajisté přemýšlíte nad tím, jaké letos zvolíte outfity. Letošním hitem a top trendem se stala tělová barva, a proto vás možná napadlo, že byste letos mohli obout na nohy tělové sandály na podpatku. Jak je zkombinovat a nosit? Poradíme vám!

Pozor na navoněnou bídu

Co to v tomto případě znamená? Můžete mít nejdražší a nejkrásnější tělové sandály na podpatku, jaké na světě existují, avšak bez upravených nehtů a nohou vám budou k ničemu.

Dbejte proto na péči a úpravu svých chodidel a nehtů. Jestliže je to možné, neváhejte a navštivte pedikúru. Můžete se díky tomu těšit na krásná chodidla a upravené nehty, které vám vydrží minimálně celý měsíc. Správná pedikérka přidá k péči o nohy také masáž, peeling a odstranění tvrdé kůže z vašich chodidel. Takovou péči si po dlouhé zimě zaslouží opravdu každá noha!

Jaké barvy laku na nehty jsou vhodné k tělovým sandálům?

  • bílá
  • béžová
  • sytě červená

S tělovými sandály na podpatku si skvěle rozumí dlouhé kalhoty

A nezáleží na tom, zda to jsou zvonáče nebo klasiky! Tělové sandálky na podpatku totiž budou vypadat naprosto dokonale s jakýmkoliv střihem a materiálem kalhot. Můžete si k nim obléct džíny nebo látkové kalhoty. Zvolte jegginy, skinny džíny nebo flared plátěné kalhoty – volba je na vás, protože vše kromě tepláků je v kombinovaci s tělovými sandály povoleno!

Dlouhé letní šaty? Sem s nimi!

Před očima vidím scénu jako z filmu – vy, procházející se po promenádě v dlouhých letních šatech a zpoza nich vykukují tělové sandály na podpatku. Mořský vánek ve vlasech, sluníčko odrážející se na vaší opálené pokožce.

Ať už letos poletíte na dovolenou k moři nebo zůstanete ve městě, nezapomeňte mít s sebou nebo na nohách tělové sandály na podpatku, které pozvednou nejen každý váš outfit, ale také vaše sebevědomí!