Horoskopy

Tato 4 znamení zažijí letos studijní úspěchy: jste mezi nimi i vy?

Tato 4 znamení zažijí letos studijní úspěchy: jste mezi nimi i vy?

Ne každý z nás je vyloženě studijní typ. Ležení od rána do večera v knížkách nebaví téměř nikoho. Tento rok se některým jedincům ale bude dařit více než kdy jindy a možná i bez vynaložení většího úsilí. Která znamení zvěrokruhu tento rok zaznamenají studijní úspěchy?

  • panna
  • kozoroh
  • vodnář
  • blíženci

Panna (23. srpna – 22. září)

Jedinci narození ve znamení panny jsou pověstné svou pečlivostí a organizovaností. Není tedy divu, že se jim mohou tento rok slavit své studijní úspěchy. Panny jsou přesně ty typy studentů, které mají vše důležité zvýrazněné zvýrazňovačem a každá barva má svůj smysl. Panny milují, když mohou být nejlepší a nemají problém studiu věnovat někdy až nepřiměřené množství času.

Kozoroh (22. prosince  – 20. ledna)

Kozorozi vždy touží dosahovat ambicí, pokud jde o jejich kariéru. Pokud chodí do školy, většinou se jedná o premianty, protože do studia investují velkou spoustu svého volného času. Pokud jde o plnění úkolů jsou extrémně disciplinovaní. Vše v jejich životě se točí kolem známek, které musí být jen výborné. Tento rok budou mít kozorozi pouze skvělé známky přesně podle svých zásluh a snahy.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jedinci narození ve znamení vodnáře obvykle nebývají premianti třídy, protože už na škole přistupují k řešení úkolů svým vlastním způsobem. To se ale často nelíbí učitelům, protože tyto postupy neodpovídají zaručeným postupům tak, jak je vyučují. Tento rok ale učitelé vodnáře konečně pochopí, což se velmi pozitivně projeví na jejich hodnocení.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci nejsou obecně příliš dobrými studenty. Většinou jsou přítomni pouze fyzicky, ale jsou zamyšlení a nedávají vůbec pozor. S blížícími se zkouškami ale blíženec zatne a alespoň na malou chvíli v životě se dokáže o něco upřímně zajímat. Díky tomu, že jsou přirozeně inteligentní, jejich pozornost ponese ovoce v podobě školních úspěchů.