Horoskopy

Jak byste měli cvičit podle znamení: vhodné sporty pro 5 znamení

Jak byste měli cvičit podle znamení: vhodné sporty pro 5 znamení

Určitě jste si všimli, že každého člověka přitahuje jiný druh sportu a někoho nebaví pohybovat se vůbec. Proč je to tak? Záleží na mnoha faktorech a důležitou roli hraje také osobnost člověka, která může být ovlivněna datem narození. Zjistěte, jak byste měli cvičit podle znamení zvěrokruhu.

1. Beran

Berani rádi dosahují úspěchů a také překonávají sami sebe. Milují sport, ve kterém se mohou naučit něčemu novému a vyzkoušet své schopnosti. Pro berany je nejlepším sportem takový, ve kterém mohou soutěžit s ostatními. Může to být například golf, lukostřelba nebo některé z bojových umění. Skvělým cvičením je také spinning.

Dívka s lukem mířící šípem na terč.

2. Býk

Pro býky možná není cvičení úplně oblíbenou činností, protože velmi touží po pohodlí a spíše smyslových zážitcích. Pro býky by proto mohla být chůze vhodným druhem pohybu. Právě při procházce přírodou si mohou vychutnat krásy okolí a každý den vyzkoušet novou trasu, která uspokojí jejich potřebu po objevování. Vhodným sportem by mohla být také kulturistika, při které mohou něco budovat – v tomto případě svalovou hmotu.

3. Blíženci

Blíženci jsou společenští, proto vyhledávají také sporty, při kterých mohou spolupracovat s ostatními. Takovým sportem může být například tenis, volejbal nebo raketbal. Také sprint by se blížencům mohl zamlouvat, a to proto, že je soustředění na běh na chvíli odpoutá od jejich myšlenek, kterých mají plnou hlavu. 

4. Rak

Rakové jsou velmi emocionálně založení lidé, proto by mohli vyzkoušet meditační cvičení, kterým je například jóga. Ta umožní rakům procítit každý pohyb a naučí je na chvíli nechat věci plynout a přestat si dělat starosti. Výhodou jógy je, že ji raci mohou cvičit doma, protože fitness centrum pro ně není místem, které by vyhledávali. 

5. Lev

Lvi na sebe rádi poutají pozornost, a proto je pro ně tanec nebo lekce zumby to, co by jim mohlo sedět. Pohybové lekce plné energie a povzbuzující hudby pomohou lvům shodit nějaká ta kila a zpevnit postavu, což jim umožní opět zazářit.

Taneční lekce zumby pod otevřeným nebem.

Zjistili jste, jak byste měli cvičit podle znamení. Vybrali jsme pro vás sporty, které odpovídají potřebám charakterových vlastností jednotlivých znamení zvěrokruhu. Protože, pokud vás sport nebaví, je jasné, že u něj dlouho nevydržíte. Proto vybírejte takový pohyb, na který se budete těšit – výsledky se pak dostaví téměř samy.