Horoskopy

Kdo se v roce 2024 přestěhuje podle znamení: tito 3 změní domov

Kdo se v roce 2024 přestěhuje podle znamení: tito 3 změní domov

Změna domova vám může od základu změnit život. Zatímco někteří se tento rok budou muset stěhovat nedobrovolně, například z důvodu neprodloužení nájemní smlouvy, tito jedinci se přestěhují ze své vlastní vůle, aby se v životě posunuli dále.

  • štír
  • vodnář
  • lev

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra neustále hledají nové podněty pro inspiraci. Změna bydliště je příznivě ovlivní v jejich kreativitě, což si dobře uvědomí v na přelomu dubna a května. Začnou postupně hledat místo, na které by se mohli přestěhovat. Stres ze stěhování zvládnou až nezvykle dobře, ale měli by si dát pozor na to, aby o sebe nezapomněli pečovat. I když objeví nový domov svých snů, měli by si při zařizování bydlení občas i odpočinout.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři nevydrží na jednom místě příliš dlouho, protože mají pocit, že pak stagnují. To se týká i jejich bydlení, takže pokud se nestěhovali v loňském roce, letos je na řadě opět změna obydlí. Ačkoliv je běžné, že lidé v určitém místě setrvávají několik let nebo i celý život, vodnář vždy touží jít proti proudu, ať to stojí, co to stojí. Změna prostředí ještě nikomu neublížila, jen povzbudila k lepším nápadům a dalšímu posunu ve všech oblastech života.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení lva jsou velmi pohodlní, ale nastal čas se posunout v životě dále. S tím souvisí i změna místa, kterému mohou říkat domov. Jelikož jsou lvi velmi líní a z duše nenávidí plánování, měli by si najmout odborníka, který jim se všemi potřebnými záležitostmi pomůže. Nejenže tak na nic nezapomenou, ale budou mít také dostatek prostoru v novém bydlišti seznámit se s novými lidmi a nechat se jen tak obdivovat.