Horoskopy

Těmto 4 znamením se v roce 2024 budou vyhýbat nemoci: patříte mezi ně?

Těmto 4 znamením se v roce 2024 budou vyhýbat nemoci: patříte mezi ně?

Někteří jedinci mají opravdu tuhý kořínek a neskolí je snad žádná nemoc. Která znamení zvěrokruhu budou tento rok zdravá a neskolí je žádné onemocnění? Patříte mezi ně?

  • štír
  • býk
  • kozoroh
  • beran

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra jsou velmi odolnými jedinci vůči všemožným nemocem. Pokud si přivodí nějaké zranění, zahojí se velmi dobře, a to i v případě vážnějších zlomenin. Vzhledem k tomu, že jsou milovníky zdravého životního stylu, jdou tomu, aby byli skutečně zdraví, vyloženě naproti. Ruku v ruce s jejich zdravím jde i jejich cvičení či jakýkoliv pohyb, kterým se udržují v kondici. Žádná nemoc si na ně tento rok nepřijde.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci byli obdařeni pevným zdravím již od dětství a ani tento rok je žádná vážnější nemoc neskolí. Mají velmi silné srdce a díky tomu, že mají také poměrně klidnou povahu, zbytečně své srdce nezatěžují ani stresem. Bohužel ale mají sklony přibírat, protože jsou velkými milovníky jídla. Díky silnému srdci jim pár kilo navíc nemůže způsobit zdravotní potíže.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jedinci narození ve znamení kozoroha se přirozeně nenechají zastavit něčím takovým jako je nemoc. Jejich odhodlání, jako by odpuzovalo všechny nemoci. S jejich pevným zdravím i tento rok dosáhnou mnoha úspěchů. Dobrá nálada a pozitivní myšlení jsou klíčem k úspěchu a zdraví každého jedince.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani mají velmi silnou energii, která je bude doprovázet i tento rok. Když se vydají na cestu, nenechají se zastavit ničím, a to ani nemocí. Naštěstí pro ně, tento rok se jim všechny nemoci budou úspěšně vyhýbat a oni se tak budou moci věnovat činnostem, při kterých vybijí jejich přebytečnou energii.