Horoskopy

Tato 4 znamení se v roce 2024 budou seznamovat jen těžko: patříte mezi ně?

Tato 4 znamení se v roce 2024 budou seznamovat jen těžko: patříte mezi ně?

Lásce předchází seznámení s partnerem, ale pokud se seznamování vyhýbáte, pak si jen těžko najdete lásku svého života, pokud ji už nemáte. Tento rok si pro některé z nás připravil mnohá setkání, ale tato znamení zvěrokruhu se seznamování budou po celý rok bohužel úspěšně bránit.

  • vodnář
  • blíženci
  • panna
  • kozoroh

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jedinci narození ve znamení vodnáře do svého života jen tak někoho nepustí, protože mají rádi svůj klid. Navíc by museli vyjadřovat své emoce navenek, což vnímají jako slabost. Je pro ně opravdu těžké se s někým seznámit, když nenabydou dojmu, že konkrétní osoba je alespoň tak chytrá, jako sám vodnář. Pokud nepotká osobu, která ho uhrane, raději vezme nohy na ramena, aby neztrácel čas.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou přelétaví jako ptáci. Každou chvíli je baví něco jiného, a to stejné platí i u lidí. Jsou si velmi dobře vědomi toho, že vztah je vážným závazkem, a proto se mu tak vyhýbají. Seznámení je prvním krokem ke vztahu, takže si dávají pozor, aby si drželi dostatečný odstup.

Panna (23. srpna – 22. září)

Jedinci narození ve znamení panny jsou velmi zranitelné, byť najevo dávají jen svou tvrdou stránku. Pokud se po předchozím vztahu ještě tito jedinci nedali dohromady, nepustí k sobě nikoho, což jim značně ztíží seznámení s novým potenciálním partnerem.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou velmi ambiciózní a cílevědomí. Pokud se zaměří na nějaký cíl, přehlíží cokoliv jiného. Mohou se kolem něj motat ti nejlepší partneři z nejlepších, ale nedají jím šanci, pokud by to mělo ohrozit cestu za jejich cílem. Dokud se kozoroh nerozhodne, že se chce s někým seznámit, nikdy k sobě nikoho nepustí.