Horoskopy

Největší lenoši dle znamení: top 5 největších povalečů

Největší lenoši dle znamení: top 5 největších povalečů

Mít snadný život a ideálně nic nedělat nebo dělat jen vši, které je skutečně baví. Přesně takhle si představují život jedinci, kteří jsou líní jak vši. Která ze znamení zvěrokruhu jsou největší povaleči?

  • býk
  • střelec
  • ryby
  • blíženci
  • rak

Býk (21. dubna – 21. května)

Jedinci narození ve znamení býka jsou pověstní svou lenošností. Ačkoliv se rádi obklopují pěknými věcmi a mají rádi určitou úroveň luxusu, vždy si najdou alespoň trochu času na odpočinek. Při lenošení je nesmí nikdo rušit, jinak se rozčílí.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci nejsou lenoši v tom smyslu, v jakém si představíte, že je člověk líný. Střelci jsou naopak velmi aktivními jedinci, ale pouze v těch oblastech života, které je baví nebo nějak zajímají. Budou chodit po túrách, ale současně budou líní zařídit si věci, které jsou skutečně potřeba a takové nechají napospas jejich osudu.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby mají svůj vlastní svět a rádi se v něm ztrácí. Je pro ně mnohem příjemnější, když můžou bloudit svým vlastním světem, než aby se zabývali každodenními strastmi života. Tyto jedince totiž extrémně vyčerpává jejich empatie a doma chtějí mít klid.

Blíženci (22. května – 21. června)

Jedinci narození ve znamení blíženců mají skvělou schopnost se všemu přizpůsobit. Nemusí se ani příliš snažit, aby vůbec zapadli. To je vede k tomu, že mají dost lenošný přístup ke všemu, kde musí vyvinout jakoukoliv větší aktivitu, protože věci, o které stojí, jim jdou od ruky.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou velmi emocionálně založení a mají tendence se fixovat na rodinu. Milují trávit čas v útulně zařízeném domě, pospolu s jejich nejbližšími. Relaxace a lenošení u filmů je to, co ocení každý jedinec narozený ve znamení raka.