Horoskopy

Tato znamení se neumí oblékat: kterých 5 nemá cit pro módu?

Tato znamení se neumí oblékat: kterých 5 nemá cit pro módu?

Móda nemá žádné hranice, ovšem nelze říci, že všechny modely jsou dobré. Zatímco někteří jedinci se s citem pro módu narodili, jiní tento cit musí získat. Která znamení zvěrokruhu se neumí oblékat a nemá cit pro kombinaci oblečení?

  • štír
  • blíženci
  • rak
  • střelec
  • panna

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra jsou typickými hastroši. Nenechávají se unést posledními výstřelky módy, ale několik let jsou schopni nosit to stejné oblečení. Navíc jsou velmi nezávislí a jsou schopni kombinovat nejen absolutně nehodící se vzory a materiály, ale také doplňky. Klidně si vezmou náušnice ve tvaru ředkviček, pokud se jim líbí.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou velmi kreativní a veselí lidé (pokud zrovna velí to hodné dvojče). To se projevuje právě v jejich módních kreacích, které hýří barvami. Občas vás dokáží překvapit opravdu moderním modelem, protože je blíženci milují nakupování, ale ve většině případu se bude jednat o nesourodé kousky, které nasbírali v sekáči.

Rak (22. června – 22. července)

Jedinci narození ve znamení raka jsou velmi domácky založení. Je pro ně velmi důležité pohodlí, takže upřednostňují vytahané oblečení, legíny nebo teplákové soupravy. Za určitých okolností se může jednat o moderní outfit, jenže květované legíny nebo legíny, které mají na každé noze jiný vzor, prostě nebudou moderní nikdy.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou velkými dobrodruhy, čemuž musí přizpůsobit také své oblečení, které musí být na dlouhých cestách kvalitní a v ideálním případě funkční. Problém nastává, kdy se střelci dostanou domů a mají jít do společnosti. Pohorky a softshellová bunda do města nepatří!

Panna (23. srpna – 22. září)

Na konec tohoto pomyslného žebříčku řadíme panny. Není to z toho důvodu, že by se oblíkaly špatně, ale právě proto, že jejich outfity postrádají šmrnc. Tak jako nechtějí vystoupit ze zažitého stereotypu v jiných oblastech života, stejně tak nosí stejný outfit i několik let, což je celkem škoda, když je tolik možností, ne?