Horoskopy

Pošetilci podle znamení: těchto 5 patří k největším hlupákům

Pošetilci podle znamení: těchto 5 patří k největším hlupákům

Vedli jste někdy dialog s někým druhým a jeho argumenty byly úplně mimo? Začal vás urážet a slovně útočil? Konfrontace s takovými jedinci dá zabrat a stojí nemalé množství energie. Takto se totiž projevují pošetilci a primitivové, kteří se neumějí ovládat.

V těchto znameních se rodí ti největší pošetilci:

  • Beran
  • Býk
  • Střelec
  • Vodnář
  • Ryby

Beran 

21. 3. až 20. 4.

Berani jsou nejimpulzivnější znamení. Ve svých soudech a výrocích bývají krátkozrací a pošetilí. Jejich temperament je často svede k rozhodnutím, která vygradují do neuvěřitelných extrémů a mývají nemalé následky. S Beranem se zkrátka do křížku dostat nechcete. V hlavě jsou přesvědčeni jen o své nekonečné pravdě, proto na okolí mnohdy působí jako tupci. 

Býk

21. 4. až 21. 5.

Toto znamení se v mnoha ohledech řadí mezi klidné a rozvážné. Ne však v oblasti inteligence, Býci jsou pošetilci, kteří skočí každému na lep. Chtějí mít na všechno názor, ale chybí jim informace a zdravý pohled na věc. Často se vyjadřují pošetile k tématům, kterým nerozumí ani za mák a lidé je tak považují za pitomce. 

Střelec


22. 11. až 21. 12. 

Zrozenci v tomto znamení milují dobrodružství a všechno neznámé. Chybí jim však smysl pro realitu, který jejich počínání vede k nerozvážným až nesmyslným rozhodnutím. Většinou nesou nálepku pošetilců, kteří nejsou schopni udělat ani jedno praktické rozhodnutí. 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Svobodomyslné smýšlení Vodnáře jim ubírá na dobrých mravech. Ve společnosti se neumí chovat a s ostudou jsou jedna ruka. Je jim jedno zda se takto prezentují v práci, v restauraci nebo před partnerem. Chybí jim sebereflexe a také snaha cokoliv napravit. 

Ryby 

19. 2. až 20. 3.

Ryby jsou kreativní duše s povahou snílků. Mají hlavu v oblacích a ostatním se jejich chování jeví jako pošetilé a roztržité. Proto je snadné označit tyto jedince za pitomce, i když to nemusí být zcela oprávněné.