Horoskopy

Ďábelská znamení: 5 nejhorších jedinců zvěrokruhu

Ďábelská znamení: 5 nejhorších jedinců zvěrokruhu

Hledáte ďábelská znamení zvěrokruhu, ve kterých se narodili lidé, kteří nedokáží zadržet svůj vztek, frustraci, kteří se začnou hned hádat a dokonce jsou schopni plánovat vraždu? Přinášíme vám seznam znamení zvěrokruhu, která patří k nejnebezpečnějším. 

1. Štír

Štír představuje tvora, jehož ocas je plný jedu a který neváhá někoho bodnout a zabít, pokud se cítí být v ohrožení nebo na to má jednoduše chuť. Někteří lidé narození v tomto znamení dokáží být extrémně zlí, lstiví a prohnaní. Dokáží vytvářet ty nejsložitější plány s cílem někoho poškodit a zničit, pokud možno, nenápadně.

2. Lev

Lvi udělají cokoliv, aby na sebe upoutali pozornost, pokud to tak chtějí. Ve své zlomyslné mysli dokáží vymyslet spoustu způsobů, jak ovlivnit něčí život velmi destruktivním způsobem. Lvi nevynechají žádnou šanci, aby se stali slavnými, i kdyby kvůli tomu měli jít doslova přes mrtvoly.

Detail na hlavu živého lva.

3. Panna

Panny patří mezi ďábelská znamení, které oplývají velkou schopností kritické analýzy. Když musí vypracovat ďábelský plán, aby zničily ostatní, dokáží nasadit druhou tvář a být velmi povrchní. Tito lidé vás dokáží přesvědčit, že jsou milí, hodní, ale zároveň spřádají plány, jak vás zničit. 

4. Beran

Berani mají ohnivou povahu a často bývají velmi defenzivní, pokud se někdo postaví proti nim. Lidé v tomto znamení nesnášejí, když jim někdo krade pozornost, která by měla být určena jim. Berani dokáží vymyslet ten nejdokonalejší plán, kterým svého protivníka podrazí ve chvíli, kdy to čeká nejméně.

Hlava živého berana.

5. Býk

Mezi ďábelská znamení můžeme zařadit také býky, kteří jsou tvrdohlaví a dokáží být velmi bezohlední. Není radno brát býky na lehkou váhu. Často to bývají „šikovní“ zločinci, kteří se nebojí vyzkoušet ty nejnebezpečnější taktiky, kterými mohou poškodit svého protivníka. Dokud býk nevymyslí ten nejšílenější plán, kterým by odstranil toho, kdo mu stojí v cestě, není spokojen a nezastaví se.