Horoskopy

Tato znamení neumí zpívat: která 2024 hudební kariéra nečeká?

Tato znamení neumí zpívat: která 2024 hudební kariéra nečeká?

Každý z nás umí něco jiného. Některým nechybí sportovní talent, jiní vynikají v matematice či cizích jazycích a jiní krásně zpívají. Stejně jako nám ale některé dovednosti jdou, jiné až tak neovládáme. A platí to i v hudbě. Nejméně hudebně nadaná jsou tato znamení. Neumí zpívat a svět umělců je jim cizí. Uvědomme si ale, že ačkoli tato znamení sice neumí zpívat, mají řadu jiných předností. Navíc jako u všeho i zde existují výjimky.

Vodnář

Zpěv a umění není Vodnářům vůbec blízké. Jsou to silné a nezávislé osobnosti, kteří rádi plavou proti proudu. Zbožňují svobodu, originalitu a vidí smysl v alternativním životním stylu. Jsou velcí idealisté, kvůli čemuž mnoho z nich čelí nepochopení ze strany okolí. Ke svému nabitému „programu za záchranu světa“ nestíhají něco tak „přízemního“ jako je zpěv. Ale nevadí. Svět hudby stejně o mnoho nepřichází. Většině Vodnářů totiž chybí talent.

Výjimky samozřejmě existují. Ve znamení Vodnáře přišla na svět například zpěvačka Lenka Filipová, Wabi Daněk nebo Ondřej Brzobohatý.

Střelec

Střelci milují zábavu a ostatní milují Střelce. Jsou totiž často středem pozornost, protože umí své okolí skvěle pobavit. Rádi zapějí, schytají ale spíš smích než uznání. Střelci nejspíš Superstar nevyhrají, přesto jsou na pódiu žádaní. Dokážou vytvořit show, na kterou jen tak nezapomenete. Rádi ze sebe udělají šaška, protože pocit, že vykouzlí úsměv na tváři je žene kupředu.

Ve znamení Střelce se narodil například zpěvák Dan Bárta, Petra Černocká nebo Aneta Langerová.

Kozoroh

Kozorozi touží po slávě a jsou schopni ji dosáhnout. Nespíš to, ale nebude na poli hudby. Jsou klidní a vyrovnaní. Rozhodně si nepředstavujte rozhárané umělecké osobnosti. Pro životní styl zpěváků by neměli dostatek trpělivost. Potřebují svůj řád a klid. Jsou cílevědomí a lépe se uplatní v jiných profesích.

Ve znamení Kozoroha se narodila například zpěvačka Anna K., Jana Kirchner nebo Kamil Střihavka.