Horoskopy

Držgrešle podle znamení: 4 největší skrblíci zvěrokruhu

Držgrešle podle znamení: 4 největší skrblíci zvěrokruhu

Jste v tíživé finanční situaci nebo si chcete udělat radost a žijete s některým z těchto znamení: 

  • Beran
  • Rak
  • Lev
  • Váhy

Tak na debaty o penězích a půjčkách rovnou zapomeňte! Tato 4 znamení patří mezi největší držgrešle a raději korunu v ruce pětkrát otočí, než vám ji dají.

Beran

21. 3. až 20. 4.

Berani jsou tak lakomí, že když přijde na peníze, nepomohli by ani vlastnímu bratrovi. Rádi shromažďují majetek a chlubí se tím. Neumí jej však pořádně užívat. Mají strach, že se opotřebuje nebo zničí. Toto znamení peníze miluje a nerado je vyhazuje. Když přijdete s tím, že potřebujete novou pračku, Beran budu raději dva dny spravovat tu starou, než aby koupil novou. Většinou však nezbyde jiná možnost, než peníze z peněženky nakonec vyndat. 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Rak je domácí puťka, která šetří, kde se dá. Nenavštěvuje drahé restaurace, kina nebo výlety, pouze při zvláštních příležitostech. Raci mají rádi účty vždy vyrovnané, nedivte se proto když, budou chtít vyúčtovat vše přesně na půl. Rozmazlování a luxusní dárky nečekejte. Dostávat budete maximálně praktické věci do domácnosti jako žehlící prkno nebo kuchyňského robota. 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Lvi jsou pěkně vychytralí. Chtějí získat hodně muziky za málo peněz. Každou laskovost vám přepočítají na peníze nebo nějaký užitek. Nic nedělají nezištně ani pro své blízké. Sami mají podle svých slov hluboko do kapsy. Rádi se nechávají zvát na návštěvy a oslavy, kde se mohou zadarmo najíst a pít. Hlavně když to nejde z jejich peněženky.

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Spořivost se Váhám vyplácí. Mohou si dovolit vše, co potřebují. Rády předčí svého kolegu nebo švagra novým výstřelkem. Ssou schopné proto se uskromnit i na dlouhou dobu a mohou si dovolit vše, co si usmyslí. Poté zase skrblí na něco dalšího, jen aby se vytáhly před ostatními.