Krása a módaVlasy

Svatební účes pro rozpuštěné vlasy: Zamilujte si trendy roku 2024

Svatební účes pro rozpuštěné vlasy: Zamilujte si trendy roku 2024

Svatební móda se mění a trendy roku 2024 velí upřednostnit rozpuštěné vlasy. Pro koho jsou ale vhodné, jaké mají výhody či nevýhody a jaké účesy s nimi lze vykouzlit?

  • Vlny jsou základ
  • Absence ozdob je nuda
  • Riskovat se nevyplácí

Svatební účes pro rozpuštěné vlasy

Pokud se rozhodnete pro nějaký svatební účes pro rozpuštěné vlasy, musíte zvážit několik věcí. Tou první je počasí. I v případě, že vám vlny obvykle dobře drží, v horku, větru nebo dešti velmi brzy splihnou. A to by byla obrovská škoda. Právě vlny totiž dělají svatební účes zajímavý. Bez krásně definovaných vln budete působit mnohem víc jako divoženka než jako nevěsta.

Pomohou různé ozdoby

Aby váš účes vypadal slavnostně, je vhodné vybrat adekvátní ozdobu. Ta hezky doplní váš celkový outfit a z vašeho vlasového stylingu vytvoří skutečný svatební účes. Rozpuštěné vlasy trochu omezují možnosti výběru vhodné ozdoby. Zkusit můžete květinové věnečky nebo spony. Na trhu lze nalézt i závoje, které je možné nosit v kombinaci s rozpuštěnými vlasy. Jen si dávejte pozor! Pokud závoj sundáte, a většina nevěst to tak v průběhu svatby dělá, vaše vlasy budou opět „nahé“.

Risk je zisk? Na svatbě těžko!

Trendy nebo ne, důležité je, abyste se ve váš svatební den cítila dobře. Pokud tedy bojujete s tím, že vám na vlasech zkrátka vlny nedrží, nečekejte, že to bude v den D jinak. Naopak. Svatba je velice dlouhá událost, která zpravidla začíná ráno a končí pozdě večer.

Pokud tedy na každém plese řešíte, že vám vlny nevydrží ani do půlnoci, nečekejte, že vám vlny během svatby vydrží déle než do oběda. Vsaďte na jistotu! Je lepší zvolit nějaký kompromis ať už drdol nebo polodrdol než pár hodin po obřadu plakat nad nepovedeným účesem.