Horoskopy

Strohá znamení: tito 4 jsou studení jak psí čumák

Strohá znamení: tito 4 jsou studení jak psí čumák

Někdy až úřednický a formální přístup projevují někteří jedinci i ke svým blízkým, přátelům nebo kolegům. Na jejich okolí to pak působí dojmem, že jsou studení jak psí čumák Která znamení zvěrokruhu jsou známá strohostí a konzervativností?

  • kozoroh
  • vodnář
  • štír
  • panna

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jedinci narození ve znamení kozoroha jsou velmi ambiciózní a uvědomují si, že k dosažení jejich cílů patří jistá disciplinovanost. Tuto vyžadují i od ostatních a nehodlají jakkoliv brát ohledy na aktuální pocity, protože ty dle jejich názoru k disciplíně rozhodně nepatří. Upřednostňují racionalitu a chladnou logiku před projevením jakýchkoli emocí, a to i těch kladných.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou velmi nepředvídatelní a nikdy nevíte, jaký plán se jim zase rodí v hlavě. Přicházejí s inovativními myšlenkami a rozhodně se nenechají ovlivnit názory ostatních, protože mají vše promyšlené do posledního detailu. Díky tomu, že upřednostňují intelektuální konverzace, působí na své okolí velmi stroze a odtažitě. Jsou chladní jako led a nic je nerozhodí.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra mají velmi intenzivní myšlenky a vše hluboce prožívají, ale nikdy nedají nic najevo. Projevili by tak totiž svou slabost, a to si nemohou dovolit. Navíc by mohli ztratit auru tajemna, na které si tak zakládají. Právě jejich neprojevování emocí a velmi tvrdý přístup z nich dělá velmi nepřístupné jedince.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi organizované a velmi lpí na pravidlech. Úplně jako úředníci, kteří musejí dodržovat striktně formální procesy, které lidé nemají příliš v oblibě. Dokážete si asi domyslet, jak působí panny se svými striktními pravidly na ostatní. Ačkoliv panny umí vyjádřit emoce, jejich projev je vždy velmi konzervativní a někdy ne úplně upřímný.