Horoskopy

Kterým znamením se bude tento týden dařit podle hvězd? Nepatříte mezi tyto 4?

Kterým znamením se bude tento týden dařit podle hvězd? Nepatříte mezi tyto 4?

Hvězdy některým z jedinců budou velmi přát a díky tomu se jim bude dařit vše na, co sáhnou. Nepůjde jen o štěstí na poli pracovním, ale vyřešit si někteří vyvolení budou moci i ve vztazích. Nepatříte mezi tyto šťastlivce?

  • ryby
  • kozoroh
  • beran
  • váhy

Ryby (21. února  – 20. března)

Pokud nejste zadaní, ale partnera si hledáte, dejte si tento týden opravdu pozor na toxické jedince. Hvězdy vám pomohou odhalit všechny, kteří by se v budoucnu mohli projevovat ve vztahu velmi negativně a vy jim tak vůbec nedáte šanci. Trpělivost růže přináší, a to se tento týden skutečně projeví.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jedincům narozeným ve znamení kozoroha se konečně dostane díky jejich pečlivosti a ambicím uznání od šéfa. Pravděpodobně vám bude nabídnuta lepší pozice nebo alespoň dostanete prémie či bonusy. Samozřejmě ruku v ruce půjde i uznání kolegů. Doma to ale nebude žádná sláva. Při trošce snahy se vám tuto událost podaří alespoň trochu oslavit.

Beran (21. března  – 20. dubna)

Zadaní jedinci by si měli najít také čas jen pro sebe. Vaše polovička to samozřejmě pochopí. Díky tomuto se budete moc dále rozvíjet a pravděpodobně najdete opět směr, kterým se vydat, do budoucna. Občas je důležité zastavit a zamyslet se, a ne se do všeho vrhat po hlavě.

Váhy (23. září – 23. října)

Tento týden není rozhodně vhodný pro hledání nového partnera nebo řešení konfliktů s aktuálním partnerem. Je opravdu důležité se zamyslet nad tím, co od života očekáváte a taky si dopřát trochu času jen pro sebe. Jen takto najdete opět harmonii ve svém životě. Díky času strávenému o samotě si uvědomíte, že pravá láska si vás najde přirozeně.