Krása a módaVlasy

Střih dlouhých vlasů: TOP 3 trendy, vyberete si jeden z nich i vy?

Střih dlouhých vlasů: TOP 3 trendy, vyberete si jeden z nich i vy?

Dlouhé vlasy jsou krásné, nadčasové a dechberoucí. Občas však každá žena zatouží po změně, a proto jsme se rozhodli připravit pro vás článek s několika nejlepšími střihy dlouhých vlasů. Vyberete si nějaký z nich nebo nakonec odvahu neseberete a zůstanete u vaší osvědčené klasiky?

Long layers střih

Dlouhé vrstvení je vhodné pro jakoukoli délku vlasů, nejlépe však vynikne na vlasech dlouhých. Základem střihu je tzv. vrstvení, které zároveň vlasům dodá objem a přitažlivou vzdušnost, což ocení zejména majitelky jemných a zplihlých vlasů. Na údržbu je tento střih vlasů naprosto jednoduchý a je vhodný na všechny příležitosti – pokud toužíte po elegantním vzhledu, stačí natočit pomocí kulmy několik vlnek, díky nimž long layers střih ještě více vynikne.

Střih s ofinou

Nekonečně dlouhé vlasy doplněné trendy a šik ofinkou se skvěle hodí pro všechny ženy, které chtějí zamaskovat vysoké čelo a při tom vždy vypadat sexy. Pokud vám tento střih připadá příliš nudný, požádejte vaši kadeřnici nebo kadeřníka o prosvětlení ofiny na špičkách – to zároveň perfektně orámuje váš obličej a celkově váš nový střih ozvláštní.

Dlouhý rovný střih

Pokud jsou vaše dlouhé vlasy také zdravé, neváhejte a nechte si vytvořit dlouhý rovný střih, protože v jednoduchosti je krása. Dlouhé vlasy jsou sice snadné na údržbu, avšak pokud se vám přirozeně vlní, bude s největší pravděpodobností nutné je pro efekt dlouhého rovného střihu občas vyžehlit pomocí žehličky na vlasy – v tomto případě nezapomínejte na důležitost tepelné ochrany před samotnou úpravou. Rovněž bude důležité pravidelně stříhat konečky vlasů, aby z dlouhého rovného střihu nakonec nebyl pravý opak…

Závěr

Ať už se pro změnu rozhodnete nebo nakonec zůstanete ve svých zajetých kolejích, nezapomeňte na péči o své dlouhé vlasy, aby vydržely krásné co nejdéle, a proto:

  • pravidelně stříhejte své konečky vlasů
  • barvu nanášejte pouze na odrůsty
  • alespoň 1x týdně aplikujte masku na vlasy do celých délek