HoroskopyZdraví

Jarní horoskop 2024: Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů podle znamení?

Jarní horoskop 2024: Co vás čeká v oblasti lásky a vztahů podle znamení?

Chcete vědět, co vás čeká nebo na co si dát pozor? Přinášíme vám přehled pro každé znamení, ať vás nic nezaskočí a jste připravení na to dobré i zlé.

Beran

Ze začátku jara můžete pociťovat, že se ve vztahu dusíte. Na důležité otázky vašeho partnera po celé jaro odpovídejte až po úvaze, ať nemusíte později litovat svého unáhlení. Co se týče rodinných vztahů, věřte, že pokud budete požádáni o radu a vy ji poskytnete, budete za to odměněni velkým poděkováním.

Býk

Pokud se doma s partnerem občas pohádáte, není to tak hrozné, jak se vám může zdát. Pokuste se najít více porozumění pro partnerovy potřeby a i on se začne snažit, když ukážete iniciativu. Pokud jste singl, nechte věcem volný průběh, a zaměřte se více na sebe.

Blíženci

Díky postavení venuše vás v partnerském životě na jaře čeká chaos. Partner na vás nebude mít tolik času, kolik byste chtěli, ale nebojte se mu to říct. Buďte upřímná a vše dobře dopadne. Pokud svou lásku teprve hledáte, zaměřte se hlavně na sebe. Váš nový partner si vás najde.

Rak

Jaro budete prožívat v poklidném partnerském vztahu, avšak pozor, objeví se někdo, komu se líbíte. Pozor však na případný flirt, mohl by ohrozit váš vztah s partnerem. Pokud jste singl, porozhlédněte se po okolí. Naskytne se vám příležitost navázat blízký vztah s někým novým.

Lev

Jaro ve vašem partnerském životě se potáhne v rytmu pohody. Pokud by se na vás protějšek přece jen rozčílil, reagujte mírně a vše bude v pořádku. Pro ty z vás, kteří hledáte, zaměřte se na to, jestli ti, kteří se vám líbí, mají nějakou budoucnost, ať nevletíte do něčeho, co se vám vymstí.

Panna

Podobně jako berani, i vy můžete mít doma pocit dusna. Dejte si tedy pozor na to, co partnerovi říkáte. Může ho to sice potěšit, ale i hluboce zklamat. Pokud jste samy, jděte do společnosti. Pokud se patřičně upravíte, můžete potkat někoho zajímavého, ale hlavně i někoho na vážný vztah.

Váhy

Působení Jupiteru ve vás vyvolá pocit nestálosti. Začnete přemýšlet nad smyslem vašeho partnerského vztahu. Nebojte se partnerovi svěřit, celou situaci vám to pomůže vyřešit. Pro nezadané na jaře čekají nové zážitky, kterým se můžete poklidně oddat. Dejte si jen pozor na nátlak, a v případě potřeby se nebojte ukázat pevnou vůli.

Štír

Ve vztahu panuje napjatá atmosféra, neboť z něčeho svého muže podezříváte. Bohužel většina z vašich starostí existuje jen ve vaší hlavě. Měly byste se nad tím zamyslet dřív, než partnerovi dojde trpělivost. Pro nezadané v tomto období platí, že vzhled není vše. Dejte šanci se projevit i těm, kteří nejsou nejhezčí, výsledek vás může překvapit.

Střelec

Zapomeňte na minulost a dejte zelenou budoucnosti. Hlavně přestaňte srovnávat svého partnera s jinými muži, to by mohl být konec vaší lásky. Pro nezadané čeká na jaře krátký, ale za to intenzivní flirt s někým, kdo vás bude neuvěřitelně přitahovat.

Kozoroh

Ve vašem partnerském životě panuje důvěra a překonáte i všechny neshody. Navíc budete mít více času jeden na druhého, což váš vztah může ještě více prohloubit. Pokud jste singl, zkuste se třeba přihlásit na nějaký kurz. Nikdy nevíte, kde můžete potkat toho pravého.  Spojíte tak příjemné s užitečným a třeba i někoho potkáte.

Vodnář

Jaro by se u vás mělo točit kolem experimentů. Vytáhněte svého muže někam, kde jste ještě nikdy nebyli, třeba do exotické restaurace. Experimentovat byste ale měli i v milostném životě, může to váš vztah prohloubit. Pokud jste sama, nepouštěte se do krátkých románků které nemají žádný smysl. Nic by vám to nepřineslo.

Ryby

Pro vás je nejvyšší čas, abyste definitivně zapomněli na minulost. Váš partner již cítí, že ne vše je naprosto v pořádku. Zaměřte se tedy na něj, jinak můžete kvůli minulosti, přijít i o budoucnost. Pokud jste nezadaná a někdo se vám líbí, řekněte mu to. Je nejvyšší čas jít svému štěstí naproti. Nevyčkávejte jen v koutě.