Krása a módaVlasy

Středně plavá barva na vlasy: 4 hlavní výhody a komu padne

Středně plavá barva na vlasy: 4 hlavní výhody a komu padne

Nemáte náladu na extravagantnost? V tomto případě je pro vás vhodná středně plavá barva, která je krásně zářivá a osvěžující.

Komu sedí středně plavá barva

Středně plavé vlasy krásně ladí s olivovou pletí, která může být zdůrazněna teplejšími tóny středně plavé barvy. Dodává kontrast tmavší pleti, což vede k živějšímu a oslnivějšímu vzhledu. Pomáhá zvýraznit jas a sytost modrých, zelených a šedých očí a přidává jim hloubku. Jsou vhodnou volbou pro ty, kteří preferují nenápadnější a neutrálnější vzhled.

Barva na vlasy Palette ICC 7-0 středně plavá

Tato barva vám zajistí přirozený vzhled a lesk ve vlasech. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí. Výsledkem je tak dlouhotrvající intenzita barvy po několik týdnů a 100% krytí šedin. Tento odstín je vhodný pro světle plavé až tmavě plavé vlasy. Vhodný i na úplně šedivé vlasy. Značka Palette vděčí za svůj úspěch Schwarzkopf odborníkům a nabízí širokou škálu intenzivních, dlouhotrvajících nebo šetrně pečujících přirozených barev inspirovaných nejnovějšími trendy. 

Syoss Oleo Intense odstín 7-56 Ashy Medium Blond

Zanechává permanentní a výraznou barvu na vlasech. Poskytuje vlasům extra péči, a to vše díky mikro pigmentům a obsahu olejů. 100% kryje šediny a dodává vlasům zářivost a zdravý look. Navíc neobsahuje amoniak a o stav svých vlasů se tak už nemusíte bát.

Výhody středně plavé barvy na vlasy

  • Dodává přirozený a jemný lesk.
  • Tento odstín je velice variabilní, jelikož obsahuje jak barvy s jemnými zlatými nebo medovými podtóny, tak popelavé nebo šedé podtóny.
  • Působí svěže, což umožňuje dobře zapadat do široké škály stylů a vzhledů.
  • Lehce se kombinuje s různými účesy a make-upem.