Horoskopy

Strašpytlové podle znamení: 3, která se bojí úplně všude

Strašpytlové podle znamení: 3, která se bojí úplně všude

Spojitost mezi astrologickými znameními a lidskou psychikou byla vždy předmětem fascinace. Zajímavé je například to, že se některá znamení obvykle oddávají svých strachům více než jiná. Kdo jsou ti největší strašpytlové podle znamení a jak se tato jejich vlastnost projevuje?

Strašpytlové podle znamení

  • Panna
  • Váhy
  • Ryba

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny patří mezi pečlivé a analytické osoby, které nacházejí pohodlí v bezpečném prostředí. Mají sklon předvídat všechny možné scénáře a připravovat se na ně. Bojí se nepředvídatelnosti, mají tendenci vyhýbat se rizikovým situacím a nerady přijímají nové výzvy. Jejich schopnost plánovat a organizovat je příkladná, přesto jim jejich obavy často brání ochotě vstoupit do neprobádaných oblastí.

Na své okolí tedy často působí opravdu jako strašpytlové – vždy dokážou z rukávu vylovit ty nejhorší scénáře, a pokud jim dáte čas, mnohdy je ještě značně vylepší.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy jsou známé svým sklonem k harmonii a rovnováze a snaží se proto vyhýbat jakýmkoliv konfliktům a napětí. Jejich strach z konfrontace a neochota potenciálně urazit druhé jim však může bránit v prosazování vlastních potřeb a názorů. Měly by se proto naučit stát si za svým a odložit strach z neshod.

Jakmile se jim podaří najít rovnováhu mezi udržováním klidu a projevováním své individuality, dosáhnou mnohem větší vnitřní vyrovnanosti, což se na jejich životě odrazí veskrze pozitivně.

Ryby (20. února – 20. března)

Ryby jsou často citliví a empatičtí jedinci – bývají ovšem náchylní k obavám, a to kvůli svému sklonu unikat do světa fantazie a snů. Bojí se reality a nepříjemných pravd, a proto se mohou snažit vyhýbat nepříjemným situacím nebo je dokonce ignorovat.

Aby překonaly svůj strach, musí Ryby pracovat na budování sebedůvěry a odvážně čelit náročným situacím. I když si umí skvěle vytvořit ochrannou bariéru před drsnou realitou a najít útěchu ve svém snovém vnímání, neměly by to pro své vlastní dobro rozhodně dělat příliš často.