Horoskopy

Cíťové podle znamení: tito 3 si všechno hrozně moc berou

Cíťové podle znamení: tito 3 si všechno hrozně moc berou

Někteří lidé jsou citlivější nežli druzí. Dokážou je rozhodit věci, nad kterými by jiní mávli rukou. Za jejich přecitlivělostí z části stojí hvězdy a znamení, ve kterém se narodili. Kdo jsou největší cíťové podle znamení zvěrokruhu? Poznejte je!

3 největší cíťové podle znamení

Jste ten typ člověka, kterého jen tak něco nerozhodí? Stojíte nohama pevně na zemi a stane se jen málokdy, že vás něco vyvede z míry? Nebo je tomu přesně naopak a vás tzv. rozloží i sebemenší prkotina? Tohle jsou za nás 3 největší cíťové podle znamení zvěrokruhu:

  • Rak
  • Ryby
  • Váhy

Rak

Na první místo usadíme znamení Raka. Není tajemstvím, že lidé narození v tomto znamení jsou mnohem citlivější nežli ostatní. Emoce s nimi dokážou pořádně zamávat a stává se poměrně často, že nad nimi ztratí kontrolu.

Pokud jde o vztahy, je to s Raky pořádná jízda. Jakmile se jim po této stránce nedaří, zažívají například rozpory s partnerem nebo nedej bože rozchod, totálně je to převálcuje. Emoce pak s nimi cloumají, nedokážou je ovládat a chovají se jako malé děti, kterým někdo sebral hračku na pískovišti.

Ryby

I Ryby jsou cíťové podle znamení a moc dobře to o sobě vědí. Jsou to lidé, kteří se možná až příliš zajímají o problémy druhých. Myslí to samozřejmě dobře, chtějí vždy každému pomáhat, proto na sebe přebírají jejich problémy a „navalují“ je na svá bedra.

Jenže čeho je moc, toho je příliš. Není se čemu divit, že Ryby pod náporem svých starostí a starostí lidí okolo sebe nedokážou pracovat s návalem emocí a pocitů. Nepřekvapuje nás, že se tito lidé často psychicky hroutí.

Váhy

Někoho možná překvapí, že i Váhy patří na seznam lidí, kteří jsou přecitlivělí a některé situace jednoduše nedokážou ustát s nohama pevně na zemi. Ale je tomu tak. Zrozenci Vah, jak už jejich znamení napovídá, si často neví rady sami se sebou.

Může ta to jejich nerozhodnost. A je jedno, jestli jde o kariéru, vztahy nebo o to, kam pojedou na dovolenou. Nedokážou se rozhodnout a to je kolikrát po emoční stránce naprosto rozhodí a vykolejí.