Horoskopy

Tato znamení zvěrokruhu přitahují štěstí: TOP 5 nejšťastnějších

Tato znamení zvěrokruhu přitahují štěstí: TOP 5 nejšťastnějších

Štěstí je velmi pomíjivé, ale tito jedinci, jako by jej neustále přitahovali k sobě. Která znamení zvěrokruhu neustále přitahují štěstí?

  • střelec
  • kozoroh
  • lev
  • býk
  • ryby

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Jedinci narození ve znamení střelce jsou spojováni se šťastným životem. Mnoho lidí si myslí, že jsou skutečně šťastní, protože si dělají jen to, co chtějí. Navíc celá jejich aura štěstí je ještě korunována nekonečným optimismem a dobrou náladou střelce. Téměř ve všem vidí pozitiva, díky čemuž jdou vždy štěstí naproti.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi mají velmi silnou vůli dosahovat svých ambicí. Svých cílů nedosahují jen svou neuvěřitelnou odhodlaností, ale také jim pomáhá štěstí, které přitahují díky své píli. Jsou totiž připraveni i na ty nejzáludnější otázky nadřízeného. Díky své odhodlanosti si dokáží kozorozi vytvořit šťastný život.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva přitahují štěstí tak, jako když se přitahují dva magnety. Mají velmi velké sebevědomí, díky čemuž přitahují velké množství pozitivní energie a s tím související štěstí v životě. Lidé jim díky jejich kouzlu nedokážou odolat, atak lvi získají vždy všechno, co chtějí.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci vždy najdou způsob, jak vydělat peníze. Mají velkou zálibu v luxusních věcech a jídle, s čímž souvisí potřeba obstarat si dost peněz, aby mohli žít život svých snů, ve kterém spatřují štěstí. Jsou skvělými investory a díky jejich intuici trochu štěstí na nich vždy zbohatnou.

Ryby (19. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb jsou velmi empatičtí. Díky empatii je vyhledává spousta lidí, kteří potřebují pomoci. Na oplátku jsou rybám ochotni pomoc vrátit, díky čemuž se ryby dostanou do styku se zajímavými lidmi, kteří jim mohou pomoci ve všech oblastech života. Štěstí ryby přitahují jen na základě své přirozené povahy.