Horoskopy

Nepříjemná znamení zvěrokruhu: těmto se v roce 2024 vyhněte!

Nepříjemná znamení zvěrokruhu: těmto se v roce 2024 vyhněte!

S těmito lidmi se nechcete setkat ani po telefonu a už vůbec ne osobně. Dobrou náladu vám totiž v žádném případě nevykouzlí. Ba právě naopak. Pro tvrdá slova a drsné nadávky nejdou daleko. Je těžké s nimi vyjít v osobní rovině, o mnoho horší jednání vás ovšem čeká v práci. Jaká jsou ta nejvíc nepříjemná znamení zvěrokruhu? Máme odpověď!

Štír

Se Štíry vyjdete jen těžko. Jsou velmi vášniví, což může být k dobru v milostných avantýrách, ne však v běžném každodenním kontaktu. Své emoce nejsou Štíři schopni ovládat. Co se však ovládat snaží jsou lidé v jejich okolí. Patří k naprosto mistrným manipulátorům a nezdráhají se použít i velmi neetické způsoby zacházení. Pokud tedy máte ve svém okolí Štíra, mějte se před ním raději na pozoru.

Panna

Panny patří mezi největší perfekcionisty, což z nich činí adepty na ta nejvíce nepříjemná znamení zvěrokruhu. Doopravdy! Panny se zvládnou chovat ohleduplně a pečovat o druhé. Jejich snaha o naprostý perfekcionismus však dokáže člověku pěkně pokazit den. Budou vás komandovat za každou drobnost, kterou neuděláte přesně podle jejich představ. Jako šéfové jsou nesnesitelní, a své okolí často terorizují i bez faktické moci. Pokud máte rádi svůj klid a pohodu, Pannám se raději kliďte z cesty.

Rak

Raci vás doženou k bláznovství. Jejich tajnou zbraní je mlčení. Svým zatvrzelým neodpovídáním jsou schopní vytvořit kolem sebe tak dusnou atmosféru, že budete chtít okamžitě utéct. Na vině je složitý vnitřní život Raků a jejich komplikované pocity. Často z nepochopitelných důvodů nejsou schopné s ostatními spolupracovat a ve svých blízkých vyvolávají zcela záměrně pocity viny, aby dosáhli svého cíle. Pokud se tedy poblíž Raka cítíte často provinile, zkuste se zamyslet nad tím, zda jste i ve skutečnosti vinni.