Krása a módaVlasy

Společenský účes z mikáda: Nejlepší pro rok 2024

Společenský účes z mikáda: Nejlepší pro rok 2024

Máte kratší vlasy v podobě mikáda a bojíte se, že pro vás neexistuje žádný vhodný společenský účes? Rádi vám přiblížíme nejžhavější a zároveň nejmodernější účesy pro středně krátké vlasy.

Střihy mikád:

  • Klasické mikádo
  • Podkova
  • Super krátké
  • Sestříhané mikádo

Nebojte se vln

Máte rádi, když se vám vlasy u moře začínají vlnit? Stačí žehlička s oblými hranami, která vykouzlí podobný výsledek a pomocí fixačního laku máte na celý den vystaráno. Snadné, rychlé a okouzlují. Pokud máte trochu vyšší nároky, tak si vlasy navlňte a ze stran udělejte copánky, které spojíte vzadu dohromady. Vytvoříte dojem koruny a na spojené copánky přidejte malý nenápadný hřebínek a budete za hvězdu.

Copy nejen pro dlouhé vlasy

Máte dost kudrnatých nebo rovných vlasů? Zkuste poloviční Mohawk účes. Vlasy si načešte na vaši oblíbenou stranu a na druhé straně ze zbytku vlasů vytvořte boční holandský copánek. Na copánek můžete přidat i perličky. Jestliže jste vlastníkem bohatších vlasů, vlasy si rozčešte, natočte a od vrchu udělejte jeden velký a volný zapletený cop. Cop bude vypadat chaoticky, ale díky celkovému vzhledu budete vypadat sladce a přitažlivě.

Drdol nesmí nikdy chybět

Dva drdoly jsou vždy in. Od poloviny vlasů po konečky si rovnoměrně nastříkejte suchý šampón. Rozdělte vlasy na čtyři části: dvě na obou stranách vepředu a dvě vzadu. Vezměte část vzadu a smotejte ji kolem základu a vytvořte drdol. To samé proveďte na druhé zadní straně. Přední části stáhněte směrem k zadním drdolům tak, aby vám šly přes ucho a konce vlasů smotejte kolem drdolů a připněte. Na korunu hlavy můžete dát čelenku z květin nebo kamínky.

Shrnutí

Dlouhé nebo krátké? Zlatá střední cesta je vždy mikádo, ze kterého dokážete vykouzlit nádherné společenské účesy. Navíc, půjdete s dobou, protože mnoho slavných osobností si nechává zastřihnout vlasy na mikádo.